نام سازمان شما چیست؟

همایش من طراحم

توضیح دهید سازمان یا محصول شما چه کاری انجام می دهد و مخاطبانش چه کسانی هستند؟

طراحان زیادی در ایران از جدی گرفته نشدن شغلشان توسط کارفرمایان و عدم درک صحیح از حرفه طراحی و روند پر مشقت آن گلایه دارند. از طرفی ادعای کارفرمایان هم در مورد حرفه‌ای نبودن روند طراحی از سوی برخی طراحان یا کیفیت پایین طرح‌ها گاهی قابل تأمل است. کمپین #من_طراحم طی دو سال گذشته تلاش داشته تا بتواند با افزایش آگاهی و سطح فرهنگ عمومی جامعه درباره جایگاه شغلی طراحان از یک طرف، و تشویق به افزایش مهارت‌های عمومی شغلی طراحان در ارتباط با کارفرما از طرفی دیگر، قدمی در ایجاد یک فهم مشترک و کاهش دغدغه‌های شغلی طراحان بردارد.


در همین راستا کمپین #من_طراحم با همکاری پونیشا از تمام طراحان گرافیک و تصویرگران دعوت می‌کند تا دغدغه‌های شغلی خود را (مانند عدم درک طراح، ندادن پیش‌پرداخت، اعمال سلیقه، ارزش قائل نشدن برای زمان، دزدی طرح، امضای طرح و مالکیت معنوی، بازخوردهای غیرتخصصی و...) در قالب یک اثر دیداری قابل انتشار در قالب یک پست اینستاگرام طراحی کنند.


هدف از برگزاری این مسابقه، تولید محتوای فرهنگی برای ارتقای جایگاه شغلی طراحان است. از آنجا که این روزها محتوای شبکه‌های اجتماعی به شکلی فراگیر دیده می‌شوند، از شما دعوت می‌کنیم تا طرح خود را در قالب پوستر، تصویرسازی، تایپوگرافی، نقاشی دیجیتال، عکاسی و... به گونه‌ای در این مسابقه شرکت دهید که قابل انتشار در بستر اینستاگرام باشد.


طرح‌های ارائه شده توسط دبیرخانه کمپین ارزیابی شده و در صورت داشتن حداقل استانداردها، در شبکه‌های اجتماعی کمپین من طراحم با نام طراح (و قابلیت منشن کردن) بازنشر می‌شوند.توضیح دهید چه چیزی می خواهید طراحی کنید

تکنیک اثر کاملا آزاد است. مهم پیامی است که اثر شما به مخاطب به موثرترین شکل منتقل می‌کند.

حق کپی‌رایت کاملا باید رعایت شود. هیچ بخشی از اثر نباید کپی از طرح یا عکس مولفی باشد که راضی به استفاده از آن در اثر شما نیست.

 خلاقیت و قدرت تألیف بسیار مهم است. بنابراین استفاده از عناصر گرافیکی آماده در اینترنت حتی به شرط رعایت کپی‌رایت به هیچ‌وجه توصیه نمی‌شود.

ضلع بزرگ اثر ارسالی باید 1920 پیکسل باشد و تناسب آن باید به گونه‌ای باشد که در صورت انتشار در قالب یک پست اینستاگرام بخشی از آن بریده نشود. فرمت فایل باید JPG با کیفیت Maximum باشد و حجم آن برای انتشار در وب بهینه شده باشد.

هر نفر می‌تواند هر تعداد اثر در مسابقه شرکت دهد.

شرکت‌کننده با شرکت در این مسابقه این حق را برای دبیرخانه کمپین #من_طراحم قائل می‌شود تا از اثر ارسالی در شبکه‌های اجتماعی و متریال‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی کمپین به صورت غیرتجاری استفاده کند، مشروط بر آنکه نام صاحب اثر در کنار آن قید شده باشد.چیز دیگری هم هست که بخواهید به طراحان بگویید؟

به یک نفر طراح برگزیده مبلغ 60.000.000 ریال جایزه نقدی در سومین همایش کمپین من طراحم در مرکز همایش‌های صدا و سیما تقدیم می‌شود.

آثار برگزیده به نام طراح و با معرفی رزومه او در شبکه‌های اجتماعی کمپین منتشر می‌شوند.

تمام شرکت‌کنندگان در مسابقه می‌توانند از کد تخفیف 25 درصدی ponishacontest برای شرکت در همایش کمپین من طراحم استفاده کنند. این گردهمایی نهم اسفندماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما با حضور طراحان موفق و پیشکسوتان طراحی برگزار خواهد شد. اطلاعات بیشتر درباره این همایش در event.mantaraham.ir.


تصویری، اسکچ یا داکیومنتی دارید که بتواند به طراحان کمک کند؟

امکانات ویژه

contest.features.title.
برجسته
contest.features.title.

جایزه مسابقه


مهارت خود را در طراحی محک بزنید

در پونیشا ثبت نام کنید
مهارت های خود را انتخاب کنید
طرح های خود را برای مسابقه ثبت کنید
با کارفرما در ارتباط باشید
60,000,000 ریال برنده شوید