کدام نوع لوگو را میپسندید؟

نوشتاری (وُردمارک، لوگوتایپ، فونت سفارشی)
علامت ترکیبی

استایل نام تجاری شما

کلاسیک
مدرن
بالغ
جوان
زنانه
مردانه
بازیگوش
پیچیده
اقتصادی
مجلل
هندسی
ارگانیک
انتزاعی
تحت اللفظی

کدهای رنگ

  • #1F3A93

لوگو برای چه نامی ساخته شود؟

موسسه صندوق پس انداز کارکنان راه آهن

شعاری دارید که می بایست در طراحی لوگوی شما قرار گیرد؟

خير. آيه تعاونوا علي البر و التقوي نيز از لوگوي فعلي حذف شود

توضیح دهید سازمان یا محصول شما چه کاری انجام می دهد و مخاطبانش چه کسانی هستند؟

موسسه صندوق پس انداز کارکنان راه آهن www.psrai.ir 

ماموريت اصلي موسسه صندوق پس انداز کارکنان راه آهن طبق اساسنامه آن، حفظ اندوخته سپرده گذاران به عنوان اعضاي صندوق و پرداخت وام به ايشان مي باشد. در اين راستا و به منظور تامين منابع مالي لازم، ماهیانه مبالغی تحت عنوان سهمین از سوي اعضاي صندوق، شركت راه آهن و شرکت های تابعه به حساب این موسسه واریز مي شود. بخشي از منابع مالي مذكور مستقيما به عنوان وام پرداخت شده و قسمتي ديگر صرف سرمایه گذاری ( عموما در 9 شركت تابعه) در زمينه هاي مختلف مي شود. بدين ترتيب، بخشي از سود حاصل از اين سرمايه گذاريها به عنوان سود سپرده به اعضاء تعلق گرفته و بخشي از آن هم مجددا در چرخه سرمايه گذاري قرار مي گيرد.

فعاليت هاي اصلي موسسه به عنوان يك هلدينگ، در9 شركت تابعه آن متمركز است كه در زمینه حمل بار به وسیله ریل و جاده، نگهداري و تعميرات لكوموتيو، نگهداری و تعمیرات خطوط، تولید سوزن ریلی، خدمات بیمه اي و خدمات رفاهي و گردشگري فعال می باشند (لیست شرکت های مربوطه در سایت هلدینگ موجود می باشد).

ما به دنبال یک لوگوی نوشتاری یا ترکیبی هستیم که بیانگر نام و تداعی کننده ماموريت و فعالیت موسسه باشد.چیز دیگری هم هست که بخواهید به طراحان بگویید؟

نام شرکت میتواند به صورت فارسی یا مخفف انگلیسی (PSRAI) یا ترکیبی از این دو، در لوگو مورد استفاده قرار گیرد. با توجه به فعالیت های بین المللی شرکت نیاز است که لوگو برای مخاطبان داخلی و خارجی قابل فهم باشد. طیف رنگ آبی تیره (سرمه ای) در طرح مورد استفاده قرار گیرد.

تصویری، اسکچ یا داکیومنتی دارید که بتواند به طراحان کمک کند؟

مهارت خود را در طراحی محک بزنید

در پونیشا ثبت نام کنید
مهارت های خود را انتخاب کنید
طرح های خود را برای مسابقه ثبت کنید
با کارفرما در ارتباط باشید
10,000,000 ریال برنده شوید