1. خانه
  2. راهنما
  3. فریلنسر
  4. چطور با کارفرما در ارتباط باشم؟

چطور با کارفرما در ارتباط باشم؟

تماس با کارفرما فقط از طریق ارسال پیشنهاد در یک پروژه امکان‌پذیر است.

شما فقط می‌توانید در پروژه هایی شرکت کنید که مهارت انجام آن پروژه را داشته باشید، پیشنهادهای شما تمام نشده باشد و پروژه باز باشد.

در ابتدا شما امکان ارسال تنها یک پیام به کارفرما را دارید و تا زمانی که کارفرما پاسخی به شما ندهد، نمی توانید مجددا به وی پیام ارسال کنید. پس حتما سعی کنید پیش از ارسال پیام، توضیحات پروژه را با دقت مطالعه کنید، دقت کنید چه کاری از شما خواسته شده که انجام دهید، و بر اساس تمامی این موارد، به کارفرما پیغامی ارسال کنید و در یک یا دو پاراگراف به وی نشان دهید که چطور تجربیات و مهارت های شما کمک می کند که بهترین فرد برای انجام پروژه وی باشید و توضیح دهید چطور می خواهید کار را انجام دهید. به هیچ عنوان از پیام های آماده و کپی پیست شده استفاده نکنید. با ارسال این پیام ها، معمولا به راحتی می توان تشخیص داد که فریلنسر هیچ اهمیتی برای پروژه قائل نیست و حتی ممکن است توضیحات پروژه را مطالعه نکرده باشد. پس اولین پیغام شما در واقع، اولین و تنها شانس شما برای جلب توجه کارفرماست.

برای ارسال پیام خصوصی ابتدا می‌بایست قیمت و زمان پروژه را تخمین بزنید، درخواست پرداخت امن ایجاد کنید، توضیحات پیشنهاد را درج کنید، و سپس بر روی ثبت پیشنهاد کلیک کنید.

آیا این مطلب مفید بوده است؟