1. خانه
  2. راهنما
  3. عمومی
  4. چطور دوستان خود را به پونیشا دعوت کنم؟

چطور دوستان خود را به پونیشا دعوت کنم؟

شما می‌توانید با دعوت از دوستان خود، کد تخفیف دریافت کنید. هر زمان دوستانی که به پونیشا دعوت کردید در پونیشا ثبت‌نام کنند و عضویت خود را ارتقا دهند یا پروژه ثبت کنند، شما به مبلغ ۱۵ هزار تومان کد تخفیف دریافت خواهید کرد.

دوست شما پس از ثبت نام نیز ۱۵ هزار تومان کد تخفیف دریافت می‌کنند که می‌تواند با آن عضویت خود را ارتقا دهد یا یک پروژه جدید ایجاد کند.

برای ارسال دعوت، از منوی کناری، وارد صفحه «ارتقای عضویت رایگان» شوید.

 

شما می‌توانید از طریق ایمیل، دعوت‌نامه ارسال کنید. پس از وارد کردن ایمیل دوست‌تان، حتما یک space یا فاصله ایجاد کنید تا ایمیل مورد نظر ثبت شود و سپس بر روی دکمه «ارسال دعوت‌نامه» کلیک کنید.

یا لینک دعوت مخصوص به خود را که به این شکل است: ponisha.ir/c/username را در شبکه‌های اجتماعی یا وب سایت خود انتشار دهید تا دوستانتان را به پونیشا معرفی کنید.

 

در پایین و انتهای همین صفحه، از وضعیت دوستانی که به پونیشا دعوت کرده‌اید آگاه خواهید شد. ما از طریق تنظیم کوکی یا ذخیره ایمیل، از ثبت‌نام آنها آگاه خواهیم شد و آنها را به لیست شما اضافه خواهیم کرد.

 

غیر از درخواستی که شما ارسال کردید، پیام دیگری به دوستان شما ارسال نخواهد شد. همچنین اگر آنها قبلا در پونیشا ثبت‌نام کرده باشند، دعوت نامه‌ای برایشان ارسال نخواهد شد.

اگر این افراد از طریق لینکی که برایشان ارسال کرده‌اید، ثبت نام نکنند، متاسفانه در لیست شما قرار نخواهند گرفت و برای آن‌ها و شما، کد تخفیفی در نظر گرفته نمی‌شود.

 

آیا این مطلب مفید بوده است؟