Iran
آخرین فعالیت : مدتی پیش

2

{{ currentUserRatesTotal }}

نظر کارفرما درباره من
 • تجربه خوب و سرعت عمل بالای ایشان قابل تحسین است. و در انجام پروژه در زمان مقرر بسیار منظم و مشتاق بودند، اما کیفیت پایین کار ایشان و عدم استفاده صحیح از ابزارهای موجود و تکنولوژی روز و عدم توجه به راهنمایی های کارفرما باعث شد که ایشان در حد یک فریلنسر مبتدی عمل کنند! و پروژه را با کیفیتی بسیار پایین و با اخلاق غیرحرفه ای به انتها برسانند. هر چند که کار ایشان مطلوب و کاربردی نمیباشد ولی حق الزحمه ایشان تمام و کمال و بدون تاخیر پرداخت شد. نمونه کار ایشان جهت آشنایی سایر کارآفرینان در زیر آمده است: http://file.ponisha.ir/Download/376e8162fa1f310ea986845c794b296c/PhoneBook.rar لذا ایشان را به کارآفرینانی که به دنبال کار با کیفیت هستند اصلا پیشنهاد نمیکنم.
  کارفرما, دی 1394
 • ایشان خیلی سریع و حرفه ای برنامه مورد نظر رو نوشتن و کاملا به کار مسلط بودن، من پروژه های زیادی رو توی پونیشا ایجاد کردم ولی بیشتر پیمانکاران برخلاف ایشان یا به کار مسلط نبودن یا خیلی دیر جواب میدادن واسه همین انتخاب ایشان رو به دیگر کارفرمایان توصیه میکنم.
  کارفرما, اردیبهشت 1394

0

امتیاز کل در سه ماه گذشته
هر زمان هر پروژه ای انجام شود مهارت های مربوط به آن پروژه امتیاز می گیرند. میزان امتیاز مرتبط است با رتبه و مبلغ پروژه انجام شده.
 • عضویت معمولی
  عضویت معمولی
  اعضای معمولی پروفایل حرفه ای دریافت می‌کنند، نشان عضویت معمولی می‌گیرند و می‌توانند 5 پیشنهاد در ماه ارسال کنند
  18 دی 1394