gahir
 • Iran
 • عضویت از : 07 اردیبهشت 1396 آخرین فعالیت : مدتی پیش
با سلام. بنده بیش از 5 سال است که بیشتر مشغول انجام کارهای گرافیکی هستم. از Photoshop (فتوشاپ) گرفته تا Illustrator، فلش و أنیمیت (Animate)...

با سلام. بنده بیش از 5 سال است که بیشتر مشغول انجام کارهای گرافیکی هستم. از Photoshop (فتوشاپ) گرفته تا Illustrator، فلش و أنیمیت (Animate) و ... حتی به صورت آکادمیکی و تخصصی سفارشاتی را از مشتریان مختلف پذیرفته ام. به برنامه نویسی تحت وب علاقه دارم و نمونه کارهایی هم در این زمینه دارم. مثل برنامه نویسی به زبان PHP، یا اسکریپ نویسی JavaScript (یا JQuery) و غیره. یک سری کارهای خوب با ActionScript (مختص فلش) انجام داده ام. از جاهای مختلف ایران، سفارش حروف چینی و صفحه آرایی کتاب های دانشگاهی از صفر تا صد هم گرفتم. خودم به دانشجوهای ارشد و دکترا برای انجام پایان نامه یا سمینار مشاوره می دهم و ترجمه های بسیار سخت مقالات علمی سطح بالا رو هم انجام دادم (نه فقط مختص رشته ی خودم). نرم افزار Mathematica (متمتیکا) که رقیب Matlab (متلب) هستش رو هم تدریس می کنم و پروژه هایی در این زمینه هم انجام داده ام. خوشحال می شم که بتونم مشتریام رو در زمینه هایی که تخصص دارم همراهی بکنم.

فوق لیسانس ریاضی کاربردی - آنالیز عددی

دانشگاه علم و صنعت تهران

فروردین 1393 - فروردین 1395 ( 1 سال )


 • همکاری با ایشون بسیار خوب بود، کار رو به سرعت و باکیفیت انجام دادند
  03 تیر 1397
 • 18 بهمن 1396
 • فوق العاده حرفه ای، منظم، متعهد و با ادب. با اینکه حجم کار بالا بود اما دقیقاً بر اساس مواردی که خواسته شد عمل کردند و کوچکترین ایرادی در کار ایشان مشاهده نشد. علاقه و تعهد ایشان به کار باعث شد یکی از خوشایند ترین همکاری ها را در پونیشا تجربه کنم. افتخار این را داشتم که با ایشان همکاری کنم و قطعاً یکی از اولویت های بنده در پروژه های بعدی خواهند بود.
  21 خرداد 1396
 • از نظر سرعت و کیفیت کار عالی بودن و دقیقا همون چیزی که میخواستم رو تحویل گرفتم... به امید همکاری های بیشتر...
  14 خرداد 1396
 • اولین تجربه کاری من در پونیشا با ایشان بود که بسیار حرفه ای و شیرین به پایان رسید. ایشون خیلی در کار خود مهارت دارند و در زمان مقرر حتی زودتر کار را تحویل دادند. بسیار با حوصله و با دقت، تمامی اصلاحات را انجام دادند و مرتب با من در ارتباط بودند. ذوق و سلیقه بالایی هم در کار خود دارند. همکاری با ایشان را به همه عزیزان پیشنهاد می کنم. امیدوارم همیشه در کارشان موفق باشند.
  06 خرداد 1396
 • من ایشان را اینگونه توصیف می کنم شخصی حرفه ای، منظم و فوق العاده پیگیر. از کار با ایشان بسیار لذت بردم و تمایل دارم در پروژه های بعدی نیز با ایشان همکاری نمایم. کار من را در کمتر از 2 روز تمام کردند و فایل ها را به صورتی کاملا منظم و طبقه بندی ارائه دادند. در ضمن باید بگم که بسیار خوش اخلاق و متین بودند.
  06 خرداد 1396
 • بسیار بسیار عاااالی .... دومین پروژه با ایشون ..... ایشون واقعا حرفه ای و سریع هستند تو کار و همچنین خیلی صبورانه با کارفرما برخورد میکنند .... سپاس از بزرگواریشون
  01 خرداد 1396
 • بسیار بسیار حرفه ای و با اخلاق و سریع ایشون پروژه من رو در کمال ناباوری در عرض 4 ساعت به صورت کاملا حرفه ای و دقیق به من تحویل دادن در صورتی که هیچ کس اینکارو حداقل تو کمتر از 4 روز انجام نمیدادن ... جدا ایشون رکورد دار هستن تو این کار ... بهشون تبریک میگم و براشون از خدا آرزوی موفقیت های روز افزون رو دارم حتما حتما در پروژه های بعدی از ایشون کمک میگیرم .. بازم از همینجا از ایشون کمال تشکر رو دارم .
  31 اردیبهشت 1396
 • ایشان بسیار با سلیقه خوب وسرعت عمل عالی کار را انجام وتحویل دادند درضمن ابتدا کار را انجام داده وتحویل دادند وبعد ایشان را به عنوان کارفرما انتخاب کردم امیدورام بعدا هم بتوانم ازایشان در کارها کمک بگیرم
  28 اردیبهشت 1396