Iran
با سلام. بنده بیش از 5 سال است که بیشتر مشغول انجام کارهای گرافیکی هستم. از Photoshop (فتوشاپ) گرفته تا Illustrator، فلش و أنیمیت (Animate)...
آخرین فعالیت : امروز

9

{{ currentUserRatesTotal }}

نظر کارفرما درباره من
 • همکاری با ایشون بسیار خوب بود، کار رو به سرعت و باکیفیت انجام دادند
  کارفرما, تیر 1397
 • کارفرما, بهمن 1396
 • فوق العاده حرفه ای، منظم، متعهد و با ادب. با اینکه حجم کار بالا بود اما دقیقاً بر اساس مواردی که خواسته شد عمل کردند و کوچکترین ایرادی در کار ایشان مشاهده نشد. علاقه و تعهد ایشان به کار باعث شد یکی از خوشایند ترین همکاری ها را در پونیشا تجربه کنم. افتخار این را داشتم که با ایشان همکاری کنم و قطعاً یکی از اولویت های بنده در پروژه های بعدی خواهند بود.
  کارفرما, خرداد 1396
 • از نظر سرعت و کیفیت کار عالی بودن و دقیقا همون چیزی که میخواستم رو تحویل گرفتم... به امید همکاری های بیشتر...
  کارفرما, خرداد 1396
 • اولین تجربه کاری من در پونیشا با ایشان بود که بسیار حرفه ای و شیرین به پایان رسید. ایشون خیلی در کار خود مهارت دارند و در زمان مقرر حتی زودتر کار را تحویل دادند. بسیار با حوصله و با دقت، تمامی اصلاحات را انجام دادند و مرتب با من در ارتباط بودند. ذوق و سلیقه بالایی هم در کار خود دارند. همکاری با ایشان را به همه عزیزان پیشنهاد می کنم. امیدوارم همیشه در کارشان موفق باشند.
  کارفرما, خرداد 1396
 • من ایشان را اینگونه توصیف می کنم شخصی حرفه ای، منظم و فوق العاده پیگیر. از کار با ایشان بسیار لذت بردم و تمایل دارم در پروژه های بعدی نیز با ایشان همکاری نمایم. کار من را در کمتر از 2 روز تمام کردند و فایل ها را به صورتی کاملا منظم و طبقه بندی ارائه دادند. در ضمن باید بگم که بسیار خوش اخلاق و متین بودند.
  کارفرما, خرداد 1396
مشاهده بیشتر

2375

امتیاز کل در سه ماه گذشته
هر زمان هر پروژه ای انجام شود مهارت های مربوط به آن پروژه امتیاز می گیرند. میزان امتیاز مرتبط است با رتبه و مبلغ پروژه انجام شده.
 • عضویت معمولی
  عضویت معمولی
  اعضای معمولی پروفایل حرفه ای دریافت می‌کنند، نشان عضویت معمولی می‌گیرند و می‌توانند 5 پیشنهاد در ماه ارسال کنند
  04 تیر 1397