gola93
 • Iran, Tehran
 • عضویت از : 26 مرداد 1398 آخرین فعالیت : دیروز
طراح سایت شرکتی، فروشگاهی، شخصی و ... خدمات سئو و بهینه سازی سایت افزایش سرعت سایت پشتیبانی سایت بازاریابی اینترنتی

طراح سایت شرکتی، فروشگاهی، شخصی و ... خدمات سئو و بهینه سازی سایت افزایش سرعت سایت پشتیبانی سایت بازاریابی اینترنتی

کارشناسی

دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

مهر 1390 - مهر 1394 ( 3 سال )


کارشناسی ارشد

دانشگاه صنعتی شریف

مهر 1398 - مهر 1396 ( 2 سال )


تاریخ تولد : 22 فروردین 1372

جنسیت : مرد

وضعیت تاهل : مجرد

زبان‌های مسلط : English Persian

 • کار ایشون خیلی حرفه ای بود. سایت بنده را در کلمات کلیدی مدنظرم به صفحه اول گوگل آوردند. الان یک ماهی هم هست که ما همچنان صفحه اول گوگل هستیم. بسیار رفتار محترمانه و صبورانه ای از خود نشان دادند. به افرادی که دنبال آدم حرفه ای برای سئو سایت خود می گردند، توصیه می شود. امید است بار دیگر با هم همکاری داشته باشیم.
  16 فروردین 1399
 • بنده از کار ایشان خیلی راضی هستم. هم به خوبی توانستند مشکل امنیتی سایت را برطرف نمایند و هم اینکه سرعت سایت بنده را به رتبه A گوگل رساندند. ظاهر سایت بنده با تغییر کدهای html و css عالی شده است. در مورد بازاریابی ایده های خوبی داشتند. بازاریابی ایمیلی سایت را به صورت مطلوب انجام دادند و با نصب پلاگین های حرفه ای برخی از مشکلات سایت من را برطرف کردند. در کل خیلی از ایشون راضی هستم. به دیگران هم توصیه می کنم.
  03 بهمن 1398
 • کدنویسی متلب را به صورت حرفه ای، ماژولار و کاملا خوانا انجام دادند. بهینه سازی های PSO و الگوریتم ژنتیک را نیز کدنویسی شده در مورد مساله من انجام دادند. از کارشون در گزارش نویسی هم راضی هستم. برخوردشون هم خوب بود و برخی از قسمت های کد را که من متوجه نشده بودم به خوبی برای من توضیح دادند.در ضمن لازم است از وقت شناسی ایشان نیز تشکر کنم.
  22 آذر 1398
 • کار ایشون خیلی عالی بود. سایتی که برای شرکت ما طراحی شد، بسیار حرفه ای بود. هم از نظر سرعت هم از نظر امنیت و ... . در زمان نسبتا کوتاهی نیز کار را تحویل دادند. در زیبا سازی صفحات هم اگر چه من نخواسته بودم با تغییر دستی کدهای html و css به خوبی توانسته بودند صفحات حرفه ای ایجاد نمایند. تسلطشون بر وردپرس، کدهای html و css که حرف نداشت. خود من که خیلی لذت بردم از کار ایشون. انشاالله موفق باشند.
  20 آذر 1398
 • 18 آذر 1398