Iran
مدیریت و بنیان گذار { تیم برنامه نویسی جنود } طراح و برنامه نویسی وب با استفاده از اخرین تکنولوژی های روز دنیا: html5 css3 بصورت کاملا رسپان...
آخرین فعالیت : مدتی پیش

9

{{ currentUserRatesTotal }}

نظر کارفرما درباره من
 • همیشه در دسترس پشتیبانی عالی سایت بدون خطا تحویل گرفته شده از همکاری با تیم برنامه نویسی جنود رضایت کامل دارم
  کارفرما, خرداد 1394
 • ما در این مدت با شرکتها و پیمانکاران زیادی کار کرده بودیم. تا به حال ندیده بودیم که شرکت یا پیمانکاری بتونه رضایت مدیر گروه آی تی شرکت ما رو جلب کنه. اگه فقط بخوایم خلاصه ای از آنچه گذشت رو بنویسیم، سرعت عمل فوق العاده ، قیمت واقعا مناسب و دقت و کیفیت بالا، از ویژگی های کار ایشونه. ما از نتیجه کار واقعا راضی بودیم و در آینده قطعا مایلیم باهاشون همکاری کنیم.
  کارفرما, تیر 1393
 • واقعا کارکردن با این گروه برای ما بسیار لذت بخش بوده است و نکته قابل توجه این است که حتی در هنگام تحویل پروژه نیز ایشان تا 2 ماه تعهد پشتبانی و تغییرات رایگان داده اند.
  کارفرما, خرداد 1393
 • واقعا عالی پروژه بطور کامل انجام شد. از هر نظر تایید می شوند. با توجه به توانایی های ایشان حتما همکاری شرکت ما با ایشان ادامه پیدا می کند.
  کارفرما, فروردین 1393
 • ايشان بسيار عالي با سرعت عمل بالا و در كل از نظر بنده به معناي واقعي يك حرفه اي بوده اند. ايشان كاري را كه ديگران فقط در دوباره كاري ان و با قيمتهاي بسيار بالا اصرار داشتند با حداقل هزينه انجام دادند. انجام پروژه به نقل از پيمانكاران حداقل بيش از يك ماه بود و عزيزان ديگر اصلا توجه نشده بود ما نمي توانيم يك ماه سايت چت روم را از كار بيندازيم و منتظر شويم . جالبترين مورد اين بود كه ايشان كمتر از 24 ساعت كار را انجام دادند و به همين خاطر براي بستن قرارداد در ضمينه كارهاي بعدي از ايشان دعوت شده. قطعا در پروژه هاي بعدي ايشان انتخاب اول بنده مي باشند و به بقيه كارفرمايان نيز ايشان را توصيه مي كنيم.
  کارفرما, اسفند 1392
 • ایشان روابط عمومی بالایی دارند ولی خوشبختانه و یا متاسفانه چون خودم برنامه نویس هستم مشکلات ساده ای همچون sql injection و ... با وجودیکه ایشان ذکر کردند وجود ندارد، مشاهده شد. از لحاظ گرافیکی نیز زیاد جالب نیست. پرداختی به ایشان نیز دیر انجام شد به دلیل اینکه مسافرت بودم، با ایشان به صورت تلفنی هماهنگ کرده بودم.
  کارفرما, مهر 1392
مشاهده بیشتر

0

امتیاز کل در سه ماه گذشته
هر زمان هر پروژه ای انجام شود مهارت های مربوط به آن پروژه امتیاز می گیرند. میزان امتیاز مرتبط است با رتبه و مبلغ پروژه انجام شده.
 • عضویت معمولی
  عضویت معمولی
  اعضای معمولی پروفایل حرفه ای دریافت می‌کنند، نشان عضویت معمولی می‌گیرند و می‌توانند 5 پیشنهاد در ماه ارسال کنند
  25 آبان 1394