mehrdad2010
 • Iran
 • عضویت از : 11 دی 1395 آخرین فعالیت : مدتی پیش
بیش از 8 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی انواع وب سایت تسلط به زبان های PHP ،HTML ،CSS، JAVA ، فارسی سازی پوسته انواع CMS و پلاگین و شخصی سا...

بیش از 8 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی انواع وب سایت تسلط به زبان های PHP ،HTML ،CSS، JAVA ، فارسی سازی پوسته انواع CMS و پلاگین و شخصی سازی انواع پوسته و افزودن امکانات اختصاصی به سایت ها و یا قالب های آماده. آشنایی با اکثر افزونه ها و ماژول ها در CMS های مختلف و شخصی سازی آن ها و آشنایی کامل با SEO و مهارت کامل کار با MicroSoft Office و تسلط به زبان انگلیسی

 • ایشون بسیار خوش قول بودند . کار به سرعت انجام شد و من هم سرعت کار برام مهم بود. خارج از سرعت کار برخی موارد رو بدون اینکه من توضیحی بدم دقیقا مثل چیزی که مد نظرم بود انجام دادن. بون اینکه تماسی بگیرند چند تا کار خود جوش انجام دادن. گیرایی کاریشون بالا بود و نیاز به توضیح اضافه نبود توی کار. همون اول که من توضیح دادم تا انجام کار نهایی بشه فقط با هم چک کلی کردیم و نمیخواست. انگار خودم سوار کار بودم و خیالم راحت بود.
  01 خرداد 1399
 • حدود یک هفته با ایشان کار کردیم. در پایان کار احساسی جز رضایت نداشتیم. دلسوزانه و سخت‌کوشانه تلاش کردند و تمامی درخواست‌های تیم را یک به یک اجرا. در اوامر بعدی قطعاً دوست داریم مزاحم این فریلنسر شویم. با اخلاق، پر تلاش، سریع و حرفه‌ای.
  13 اردیبهشت 1398
 • بسيار عالی و با حوصله.
  07 خرداد 1397
 • ایشون یکی از نویسنده های خوب و حرفه ای سایتم بودن که این پروژه رو به نحو احسن به اتمام رسوندن. خیلی سریع هستن در کار، علی رغم سریع بودن، از جزئیات غافل نمی شن. در تمام طول پروژه ارتباط خوبی با من داشتن. حتما از کمکشون در پروژه های آینده هم استفاده می کنم.
  23 فروردین 1396