narccis
 • Iran, Mashhad
 • عضویت از : 08 فروردین 1396 آخرین فعالیت : امروز
دانشجوی دکترای رشته تاریخ هستم. از سال 1389 در حوزه ویراستاری کار می کنم. دو سال در حوزه تولید محتوا مشغول بودم. دستی هم بر ترجمه دارم.

دانشجوی دکترای رشته تاریخ هستم. از سال 1389 در حوزه ویراستاری کار می کنم. دو سال در حوزه تولید محتوا مشغول بودم. دستی هم بر ترجمه دارم.

شهرداری تهران آبان 1392 - خرداد 1398 ( 5 سال )

ویراستار

از سال ۱۳۹۲ تا به حال به صورت ویراستار و همکار دورکار با مجله انلاین نوسازی همکاری دارم. قریب به ۱۰۰ مقاله و حدود ۲۰ کتاب برای این سازمان ویرایش و صفحه‌بندی کرده‌ام.


تاریخ شفاهی اسفند 1394 - خرداد 1398 ( 3 سال )

مترجم

به دلیل تخصص در زمینه تاریخ و دغدغه‌های شخصی از اواخر سال ۱۳۹۴ به صورت دورکار اقدام به همکاریبا سایت تاریخ شفاهی کرده‌ام و تا کنون مقالات و گزارش‌های بسیاری در زمینه تاریخ شفاهی برای این سایت ترجمه و اماده کرده ام.


دفتر تدوین دانشگاه پیام نور شهریور 1394 - تیر 1395 ( کمتر از یک سال )

ویراستار

در این مدت همکاری با دانشگاه پیام نور حدود ۱۲ کتاب درسی برای این سازمان ویراستاری و اماده‌سازی کرده ام


وب‌سایت کجارو اسفند 1394 - شهریور 1395 ( کمتر از یک سال )

ویراستار- تولید محتوا


کارشناسی ارشد ایرانشناسی

دانشگاه شهید بهشتی

فروردین 1388 - فروردین 1390 ( 2 سال )


کارشناسی تاریخ

دانشگاه فردوسی

فروردین 1383 - فروردین 1387 ( 4 سال )


دانشجوی دکترا

دانشگاه الزهرا

مرداد 1396 - خرداد 1398 ( 1 سال )


 • ایشان در زمینه ویرایش دستوری و ادبی متن بسیار فراتر از انتظار و با حوصله عمل کردند. ضمن این که با توجه به هزینه‌های فراوان آماده سازی کتاب در مراحل مختلف، قیمت مناسب و قابل قبولی ارائه دادند. خوش قولی را هم اضافه کنید به محسناتشان.
  18 فروردین 1398
 • مهم ترین توانایی ایشان، تطبیق با خواسته های کارفرماست. این ویژگی در کنار توانایی و قیمت مناسب از ایشان یک فریلنسر ایده آل در زمینه ویراستاری متون می سازد. همچنین از سرعت عمل و ارتباط با کارفرما مناسبی برخوردار هستند. مجموع این توانایی ها ما را مجاب کرد که در همکاری چهارم، از یک پروژه تمام وقت استفاده کنیم.
  27 اسفند 1396
 • متاسفانه در پروژه قبلی نتونستم به دلیل محدودیت حروف، نظرم را تمام کنم ... ایشان سابقه خوبی در وب سایت نویسی کجارو دارند. همچنین تا الان دو تا از کتاب های تخصصی ما را ویراستاری کردن که از کارشون راضی بودیم و برای پروژه سوم، اقدام کردیم. بنابراین با توجه به پروژه های حجیم و تخصصی که برای ما انجام دادند، ایشون را به عنوان ویراستار (وظیفه ای که در پروژه های ما داشتند و ما آن را بررسی کردیم) به کارفرماها پیشنهاد کرده و فکر می کنم با توجه به هزینه ای که صرف می شود، کار بسیار خوبی تحویل خواهند داد.
  30 تیر 1396
 • قطعا انتخاب فریلنسر دغدغه همه کارآفرین هاست، چون شاید بتوان با شکایت از فریلنسر مبلغ پروژه را بازگرداند اما قطعا وقت صرف شده به هیچ وجه قابل جبران نیست و در اکثر اوقات، وقت هدر شده ارزش به مراتب بیشتری از هزینه صرف شده دارد. یکی از بهترین راه های شناخت یک فریلنسر، شناختش بر مبنای نظرات کارآفرینانی است که با او کار کرده اند. ایشون روزی وارد سایت شدند و پیشنهاد دادند، که تقریبا مذاکرات من با یکی از فریلنسرها توی این پروژه به مراحل انتهایی نزدیک شده بود. مثل سایر فریلنسرها چند صفحه ای از نمونه کاری ما را ویراستاری کردند و برای ما فرستادند ... به نظرم ریسک بزرگی بود! باید به کسی اعتماد می کردیم که هیچ سابقه ای در سایت ندارد و تازه هم وارد سایت شده است، این یعنی حتی هیچ رزومه ای ندارد که بخواهد برای حفظ آن کارفرما را راضی نگه دارد و می تواند به راحتی کار را نیمه کاره رها کند و از سایت برود و یا با یک آیدی دیگر مجددا در سایت ثبت نام کند ... علی رغم تمام این موارد، کیفیت کارشان در نمونه ارسالی و ادب شان در ارتباط با کارآفرین بسیار خوب بود، همچنین سابقه شان به عنوان نویسنده در سایت کجارو باعث
  13 فروردین 1396