Iran , Shiraz
طراحی لوگوهای مناسبتی گوگل... همکاری با شرکت والت دیزنی و مشاوره در ساخت انیمیشن های شرکت... مشاوره و هم فکری با دریاچه ارومیه در زمینه ی خش...
آخرین فعالیت : امروز

11

{{ currentUserRatesTotal }}

نظر کارفرما درباره من
 • جناب مهندس واقعا انسانی شریف با وجدان با شخصیت هستن به طوری که از کار کردن با ایشان لذت خواهید برد در کنار صفات اخلاقی بسیار خوبشون بسیار به کارشون مسلط هستن و حرفه شبانه روزی کار میکنن و در سریع ترین زمان ممکن پروژه رو بدون نقص تحویل میدهند و مطمئنا در پروژه های بعدی با جناب مهندس فرزان همکاری خواهم کرد.
  کارفرما, مهر 1396
 • ایشان بسیار صبور - حرفه ای - سریع و خوش برخورد بودند - از نظر طراحی بسیار با سلیقه و مرحله به مرحله با متانت کامل کار را پیش بردند
  کارفرما, مرداد 1396
 • خیلی متین بردبار و دقیق تمامی پروژه های من به ایشان واگذار خواهد شد
  کارفرما, مرداد 1396
 • تجربه کار با ایشان به واسطه زمان بسیار محدودی که در اختیار داشتم خیلی خوب بود. زمان سنجی و تحویل کار ایشان سر موعد بود و مشاوره های سودمند و اخلاق حرفه ایی ایشان قابل تحسین است. متاسفانه من چندان زمان زیادی برای مانور روی لوگوی خواسته شده در اختیار نداشتم و کل زمانم 3 روز بود، با این حال ایشان حدود هفت اتد اولیه به من دادند و تمام تلاش خود را کردند که به سلایق من نزدیک شوند و در نهایت نیز از بین اتودهای طراحی شده دو فایل اصلی لوگو در اختیار من قرار دادند.
  کارفرما, مرداد 1396
 • باز هم همکاری بسیاری خوبی بود...بنده از همه لحاظ مهندس فرزان رو تایید میکنم و پیشنهاد میکنم با ایشون همکاری کنین چون هم کیفیت کارشون بالاست هم اینکه توی کوتاه ترین زمان ممکن کار رو تحویل میدن حتی بعد از اتمام پروژه هم ساپورت و پشتیبانی میکردن...و این نظر بنده تنها نیست و تمامی دوستانی که با ایشون کار کردن تاییدشون میکنن.
  کارفرما, تیر 1396
 • فوق العاده مسلط با اخلاق و حرفه ای از کار کردن با جناب فرزان فوق العاده خوشحال و رضایت کامل دارم... قیمت هم که واقعا منصفانه و انسانی شریف و پیگیر پروژه های بعدی هم حتما با ایشان همکاری خواهم داشت.
  کارفرما, تیر 1396
مشاهده بیشتر

1350

امتیاز کل در سه ماه گذشته
هر زمان هر پروژه ای انجام شود مهارت های مربوط به آن پروژه امتیاز می گیرند. میزان امتیاز مرتبط است با رتبه و مبلغ پروژه انجام شده.
 • عضویت معمولی
  عضویت معمولی
  اعضای معمولی پروفایل حرفه ای دریافت می‌کنند، نشان عضویت معمولی می‌گیرند و می‌توانند 5 پیشنهاد در ماه ارسال کنند
  19 شهریور 1396