nima1980
 • Iran, Rasht
 • عضویت از : 21 آذر 1390 آخرین فعالیت : دیروز
ورود به کسب و کار آنلاین از سال 1387 با راه اندازی وب سایت خانه من برای جستجوی سریعتر و راحت تر املاک. راه اندازی استارتاپ پونیشا در سال 139...

ورود به کسب و کار آنلاین از سال 1387 با راه اندازی وب سایت خانه من برای جستجوی سریعتر و راحت تر املاک. راه اندازی استارتاپ پونیشا در سال 1390 برای ایجاد پلتفرمی مناسب برای انجام برون سپاری بصورت آنلاین. در حال حاضر پونیشا به هزاران فریلنسر کمک می کند تا بصورت آنلاین پروژه دریافت کنند و با انجام پروژه ها برای خود اعتبار کسب کنند.

نستله ایران دی 1376 - دی 1381 ( 5 سال )

مسئول توسعه دهنده بازاریابی

این اولین تجربه کاری من بود و باعث شد همه چیز را درباره اینکه یک شرکت خارجی چطور کار می کند بیاموزم، زبان انگلیسیم را تکمیل کند و مارکتینگ در هنگام کار یاد بگیرم. داشتن مدیر خوب و با حوصله به من کمک کرد تا بتوانم سریع پیشرفت کنم.


نستله ایران دی 1381 - دی 1384 ( 3 سال )

مدیر توسعه فروش در منظقه

من برای یک سال در شهر رشت مستقر شدم و مدیر توسعه فروش در آذربایجان شرقی، غربی، گیلان، بخشی از مازندارن و زنجان بودم و پس از آن به اصفهان فرستاده شدم. تجربه کاری فوق العاده ای بود و باعث شد همه چیز را درباره فروش یادبگیرم.


نستله واترز دی 1384 - مرداد 1385 ( کمتر از یک سال )

مدیر فروش

بخش فروش را تقریبا از نو راه اندازی کردم و در مدت کوتاه فروش را از 5 میلیون تومان به 150میلیون تومان در ماه رساندم و تیم 5 نفری را به 24 نفر افزایش دادم. کار سخت و در عین حال جالبی بود و تجربه های خیلی خوب آن همیشه در همه کار به کمک من آمد.


نستله واترز شهریور 1386 - اسفند 1387 ( 1 سال )

مدیر نام تجاری

شما همه آب معدنی نستله پیورلایف رو دیدید و با آن آشنا هستید، من در تیمی بودم که برای اولین با همه کارها برای معرفی این محصول در ایران انجام شد، برنامه های مارکتینگ، بسته بندی و ابزار تبلیغای آن توسط من انجام شد. این کار واقعا جزو کارهایی بود که من به آن علاقه شدیدی داشتم.


سایت خانه من فروردین 1387 - خرداد 1399 ( 12 سال )

مدیر اجرایی

خانه من اولین تجربه کار من بصورت آنلاین هست، چی شد تصمیم گرفتم وارد کسب و کار آنلاین شوم؟! اشتباه کردم. 3 سال طول کشید تا خانه من به مدل کسب کار قابل قبول برسد و درآمد کسب کند، تجربه بسیار سختی بود و من کاملا از کسب درآمد آنلاین نا امیدشده بودم. در زمان شروع حتی سرویس درگاه آنلاین هم وجود نداشت. ولی امروز روزانه هزاران نفر از امکانات آن استفاده می کنند و من مانند پدری هستم که بچش از آب و گل درآمده.


سایت پونیشا دی 1390 - خرداد 1399 ( 8 سال )

مدیر اجرایی

چی شد که پونیشا را راه اندازی کردم خوب در ابتدا فقط می خواستم برنامه نویس و همکار جدیدم را برای بازنویسی سایت خانه من تست کنم. ولی بعد به برون سپاری بیشتر علاقمند شدم. نوشتن برنامه اولیه 9 ماه طول کشید و 1ماه هم کامل برای تحقیقات گذشت ولی نتیجه کاملا رضایت بخش بود و کاربران بسیاری به پروژه تستی ما علاقمند شدند و باعث شد کار را بیش از پیش جدی بگیریم.


دیپلم

فنی حرفه ای

فروردین 1372 - فروردین 1375 ( 2 سال )


40

پروژه ایجاد کرده
 • {{{ item.description | truncate 25 }}}
  {{ trans[feature.title] }}
  {{ skill.title }}
  پیشنهاد شما:
  0 پیشنهاد

5

مسابقه ایجاد کرده
 • {{{ item.description | truncate 25 }}}
  {{ trans[feature.title] }}
  {{ skill.title }}
  پیشنهاد شما:
  0 طرح
نظر فریلنسرهای پونیشا (11 نظر و رتبه)