Iran
آخرین فعالیت : مدتی پیش

33

{{ currentUserRatesTotal }}

نظر کارفرما درباره من
 • بسیار عالی و با کیفیت انجام شده است . از همکاری با ایشان بسیار راضی هستم .
  کارفرما, مرداد 1393
 • آقای رجبی کار رو به بهترین وجه ممکن، در زمان مناسب انجام دادند. از نظر پشتیبانی و پاسخگویی هم بی نقص هستند. به زودی لینک بازار اپ به این نظر اضافه خواهد شد.
  کارفرما, مرداد 1393
 • پیمانکار مربوطه دقیقا مطالبی رو که قول داده بودند انجام دادند. خودشون بسیار پیگیر کار هستند. البته این پروژه یک پروژه آماده بود که همان چیزی که قولش را داده بودند و دمو کار را نشان داده بودند کامل برای من انجام شد. راهنمایی های ایشان در زمینه کاری هم جالب و مفید بود. ممنون
  کارفرما, مرداد 1393
 • الان سومین باره که دارم این متن رو ویرایش میکنم و یقیناً آخرین بار هم هست. (هرچند یه ضرر چند میلیونی سر این پروژه میکنم اما نظر رو میزارم که کسه دیگه ای گرفتار بدقولی نشه ) ایشون فقط اوایل که هنوز پول پروژه کامل آزاد نشده بود به درستی جوابگو بودند ! الان سه چهار ماهه از استارت پروژه میگذره و هنوزم تا دلتون بخواد نقص داره ولی خب تحملم تموم شد و قید چندمیلیونی که هزینه کردم رو زدم و دسترسی این آقا با هاست رو بستم. در مورد کیفیت کارشون نظری نمیدم اما در مورد پشتیبانی بعد از کار منکه راضی نبودم هر ایراد جزئی که مدنظرم بود تویه یه پروسه حداقل 15 الی 30 روزه حل میشد. و تمام این مدت هم باید دو روز یکبار زنگ میزدم و جواب سربالا میشنیدم.فقط زمانی که نظر اینجا رو تغییر دادم کارم راه افتاده اما اینبار نظر رو دائمی گذاشتم تا اگر میخواید هزینه زیادی کنید از پشتیبانی پیمانکارتون مطمئن بشید. موفق باشید.
  کارفرما, شهریور 1392
 • با تشکر از پیگیری و جدیت پیمانکار محترم
  کارفرما, تیر 1392
مشاهده بیشتر

0

امتیاز کل در سه ماه گذشته
هر زمان هر پروژه ای انجام شود مهارت های مربوط به آن پروژه امتیاز می گیرند. میزان امتیاز مرتبط است با رتبه و مبلغ پروژه انجام شده.
 • عضویت معمولی
  عضویت معمولی
  اعضای معمولی پروفایل حرفه ای دریافت می‌کنند، نشان عضویت معمولی می‌گیرند و می‌توانند 5 پیشنهاد در ماه ارسال کنند
  31 مرداد 1396