saeednami1990
 • Iran, Karaj
 • عضویت از : 06 آذر 1397 آخرین فعالیت : چهارشنبه
طراح لوگو "دنیای من از دفترم شروع میشه ...."

طراح لوگو "دنیای من از دفترم شروع میشه ...."

شرکت آلومینیوم پارسه سیمین شهریور 1393 - اسفند 1398 ( 5 سال )

مدیر برنامه ریزی مواد


کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی گرایش تولید

دانشگاه کار واحد قزوین

بهمن 1392 - دی 1395 ( 2 سال )


تاریخ تولد : 01 شهریور 1369

جنسیت : مرد

وضعیت تاهل : متاهل

زبان‌های مسلط : English

 • کار با آقای نامی واقعاً عالی است. از ویژگی های ایشون حرفه ای در کار- سرشار از ایده و خلاقیت – تجربه در امور چاپ و بحث های نهایی در پروژه که در بحث برند سازی مهم است- با حوصله بودن. رفتار مودبانه – سرعت عمل در کار و درنهایت می تونم بگم ایشون معرکه است و به فکر اینکه فقط کار را تمام کند و پول دریافت کند نیست. همكاری با ايشان را بسيار توصيه می كنم.
  05 آذر 1398
 • من واقعا از کار یا ایشون لذت بردم ، حرفه ای با دقت هستند و به تمام نکاتی که میگم گوش کردند
  18 آبان 1398
 • همکاری با جناب نامی بسیار عالی و با کیفیت بود. از ویژگی های ایشون سرعت عملکرد بالا و دقت در طراحی و ارتباط عالی و آنلاین بودن ایشون هستش. من بسیار راضی هستم از کار ایشون و حتما در آینده هم با هم همکاری خواهیم کرد
  02 آبان 1398
 • براي پرو‍ژه طراحي لوگو با آقاي نامي همكاري داشتيم كه تجربه بسيار عالي بود. ايشون بسيار حرفه اي، با دقت و خلاقانه پروژه را انجام دادند. رفتار بسيار محترمانه اي داشتند و كار را در اسرع وقت تحويل دادند. همكاري با ايشان را بسيار توصيه مي كنم.
  30 شهریور 1398
 • سلام ، اقا سعید کارشون خوب بود ، با اینکه کارفرمای بنده در مشاهده ی لوگو دیر نظرشون رو اعلام کردن ولی صبر و با کیفیت کار رو به پایان رسوندن و بی نهایت ازشون متشکریم. امیدواریم باز هم با هم همکاری داشتم باشیم.
  26 شهریور 1398
 • کار با جناب نامی اولین تجربه کاری بنده با طراحان پونیشا بود. که خوشبختانه به اندازه ای ایشون در کارشون حرفه ای و با حوصله بودن که باعث اطمینان دوچندان بنده به پونیشا و طراحان محترمشون شد ایشون برای یک لوگو تعداد زیادی اتد زدن و با حوصله هر کدوم رو برام توضیح دادن و کمک کرن که به بهترین طرح مورد نظر برسم بنده برای این پروژه متاسفانه تایم کمی داشتم اما ایشون واقعا دلسوزانه تا پاسی از شب برای تکمیل کار بنده وقت گذاشتند
  07 خرداد 1398
 • معرف خارج از سایت
  آقاي نامي در زمينه طراحي اينفوگرافيك و لوگو با ما همكاري داشتند. تجربه كار با ايشان را به همه توصيه مي كنم. تجربه، خلاقيت و مهارت ايشان در استفاده از ابرازهاي طراحي قطعا رضايت شما را جلب خواهد كرد. پاسخگويي و انجام كار در كوتاه ترين زمان نيز از مشخصات بارز ايشان است كه همكاري را بسيار تسهيل مي كند.