Iran , Mashhad
سلام. من عادل خنجری صادق هستم. و در رشته نرم افزار تحصیل کردم. از لحظه ورود به دانشگاه به شدت به برنامه نویسی علاقه مند شدم و سعی کردم به صو...
آخرین فعالیت : یک‌شنبه

32

{{ currentUserRatesTotal }}

نظر کارفرما درباره من
 • کار به خوبی انجام شد.
  کارفرما, مرداد 1396
 • از نظر کیفیت و امکانات عالی انجام شد ، و موارد دیگه هم کمک کردند و سوالاتم هم به خوبی جواب دادن و راهنمایی های دیگه هم کردند ، با آرزوی موفقیت برای ایشون .
  کارفرما, تیر 1396
 • ایشان فردی بسیار با حوصله ، صبور ، خوش اخلاق ، متعهد و متخصص در کارشون هستند . از همه مهمتر برای بنده در دسترس بودن همیشگی بود و بسیار صبور در کارشون بسیار وارد هستند و انشالله اگه برنامه نویسی دیگری داشته باشم حتما ایشان را انتخاب خواهم کرد .
  کارفرما, دی 1395
 • همکاری با ایشون رو به همه کارفرماهای گرامی پیشنهاد میکنم. بنده خودم بیش از 10 سال برنامه نویس هستم، و الان به عنوان کارفرما تجربه 5 سال مدیریت پروژه های بسیار بزرگی به همراه تیم های تا 20 نفر رو دارم. یکی از بزرگترین خصوصیات یک فرد برای همکاری صبر و اخلاق حرفه ای هستش که ایشون در این مورد کاملا عالی هستن. مقداری پروژه کند پیش رفت که طبیعتا بدخلقی بنده رو در پی داشت که ایشون با صبر و متانت بی نظیرشون، فضا رو کاملا مثبت نگه داشتن و حتی ذره ای، حتی ذره ای از کیفیت کار کم نکردن. نکته دیگه ای که کارفرماهای دیگه مد نظر داشته باشن اینه که ایشون قدرت حل مساله بسیار مناسبی دارن و بنابراین کاملا میشه بهشون اعتماد کرد، کار رو سپرد و با خیال راحت مطمئن بود که راه حلی براش پیدا خواهند کرد. قطعا نه یک بار، بلکه بارها با ایشون همکاری مجدد خواهم کرد. براشون آرزوی پیشرفت شغلی بسیار زیادی رو دارم چونکه شایسته اش هستن، و ازشون بابت اخلاق خوبشون کمال تشکر رو دارم.
  کارفرما, دی 1395
 • همانطور که می دونستم کار را با بهترین سرعت و کیفیت مثل دفعه ی قبل به اتمام رسوند و من واقعا راضی هستم و می دونم که حتما با ایشون همکاری های بیشتری خواهم داشت.
  کارفرما, تیر 1395
 • بسیار سریع و حرفه ای کار رو انجام دادن ایشون. پروژه های بعدی رو هم حتما و فقط با خودشون کار میکنم. ممنون عادل جان
  کارفرما, تیر 1395
مشاهده بیشتر

2092

امتیاز کل در سه ماه گذشته
هر زمان هر پروژه ای انجام شود مهارت های مربوط به آن پروژه امتیاز می گیرند. میزان امتیاز مرتبط است با رتبه و مبلغ پروژه انجام شده.
 • عضویت معمولی
  عضویت معمولی
  اعضای معمولی پروفایل حرفه ای دریافت می‌کنند، نشان عضویت معمولی می‌گیرند و می‌توانند 5 پیشنهاد در ماه ارسال کنند
  23 خرداد 1397