پروژه ساخت افزونه وردپرسی مرتبط با Mycred شامل چه جزئیاتی است:

با سلام خدمت فریلنسرهای عزیز

هدف پروژه ساخت یک افزونه جهت ارتباط و تغییر پارامترهای افزونه Mycred هست. در صورتی که با این افزونه آشنا هستید حتما می دانید که این افزونه در وردپرس به مدیر اجازه می دهد به کاربران امتیاز دهی کند. مثلا در ازای ثبت نام می توان به کاربر امتیاز داد. یا در ووکامرس می توان مشخص کرد که در صورت خرید کاربر x مقدار امتیاز به حساب کاربری وی تخصیص داده شود. 

از طرفی می توان انواع امتیاز های مختلفی را نیز تعیین کرد با اسامی مختلف. در حال حاضر در وبسایت ما 2 نوع امتیاز تعریف شده که در اینجا با اسامی A و B آن ها را توضیح می دهم. امتیاز A در صورت خرید محصول توسط کاربر به وی اختصاص داده می شود. در ازای آن می بایست به صورت روزانه امتیاز B افزایش پیدا کند. بنابراین برای هر کاربر می بایست یک پارامتر ثابت ( به نام C) راس ساعت خاصی از شبانه روز از یک سایت دیگری برداشته شود و ضربدر تعداد امتیاز A کاربر شود و در مقدار B بارگذاری گردد.

برای اینکار البته می توان حالتی را در نظر گرفت که در صورت تصمیم مدیر، به جای برداشتن پارامتر C از سایت دیگر، توسط مدیر مقدار دهی شود و بلافاصله امتیاز B برای تمامی کاربران بروزرسانی شود. 

برای اینکار نیاز به یک پلاگین داریم. در صورتی که دانش و تجربه لازم برای نوشتن و پشتیبانی اولیه از این پلاگین برای وردپرس را دارید پیام دهید. با سپاس و احترام

بودجه پروژه

مهارت های مورد نیاز

پروژه با موفقیت انجام شده است

فریلنسرهایی که در این پروژه پیشنهاد ارسال کرده اند

 • 5915 میانگین امتیاز
  • 2275
   Javascript
  • 14305
   PHP
  • 550
   SQL
  • 6531
   وردپرس
  در 7 روز