پروژه فروش دو محصول نرم افزاری متعلق به یک شرکت شامل چه جزئیاتی است:

با سلام
شرکت ما دو محصول نرم افزاری منحصر به فرد و جدید دارد که برای فروش این محصولات نیازمند بازاریابان عزیز است. و اما نرم افزارها:
۱) پرو مجازی لباس: که مشتریان آن تولیدی های مطرح لباس، مزون های مطرح و فروشگاه های لاکچری لباس هستند. رسانه های پنل پیامک، اینستاگرام و تلگرام و وب سایت معرفی کامل آماده شده اند. بازاریابان محترم باید اطلاعات چنین خریدارانی را اعم از شماره موبایل، اکانت و پیج اینستاگرام و اکانت و کانال تلگرام را داشته باشند. و تبلیغات هدفمند را پیگیر باشند.
۲) مجموعه نرم افزارهای آموزش مجازی در قالب یک پکیج: که مشتریان این محصول آموزشگاه ها و اساتید محترم هستند که اکثراً از طریق وب سایت ها و پیج های اینستاگرام قابل دسترسی هستند و بازاریابان محترم در این مورد نیز باید از طریق رسانه های اجتماعی، ایمیل، تماس تلفنی و پیامک محصول را برای فعالان بزرگوار این حوزه پرزنت کنند. تمام رسانه های تبلیغاتی نظیر پیامک، پیج اینستاگرام،کانال تلگرام و وبسایت برای تبلیغات و بازاریابی مهیا شده اند. و از افرادی که شناخت روی این مارکت دارند نیز دعوت به عمل می آید.

لزومی ندارد که یک بازاریاب محترم روی هر دو بازار تسلط داشته باشد و فعالیت کند. برای بالا رفتن کیفیت، شرکت هم تمایل  دارد بازاریابی هر محصول را به یک عزیز بسپارد. مگر اینکه فرد درخواست دهنده سابقه هر دو بازار را داشته باشد. کیفیت و فروش خوب برای ما در اولویت است. نه سپردن تمام زحمات به دوش یک بزرگوار.

سپاسگزار از حسن توجه شما عزیزان

فریلنسرهایی که در این پروژه پیشنهاد ارسال کرده اند

 • 0 میانگین امتیاز
  در 10 روز
 • 0 میانگین امتیاز
  • 0
   برنامه ریزی تبل..
  • 0
   بازاریابی از طر..
  در 30 روز
 • 0 میانگین امتیاز
  • 0
   بازاریابی از طر..
  در 30 روز