پروژه نوشتن صفحه محصول *چسب کاشت میلگرد هیلتی HILTI RE 500 V3* شامل چه جزئیاتی است:

در این پروژه خواسته ما این است که یک صفحه توضیحات محصول حرفه‌ای و عالی برای محصول چسب کاشت میلگرد هیلتی HILTI RE 500 V3 نوشته شود. تعداد کلمات این صفحه 2500 الی 3000 کلمه باشد و هرگز هیچ بخش از محتوا از سایت‌های ایرانی کپی نشده باشد. صفحه محصول باید دارای چند عکس با کیفیت باشد و همچنین اصول سئوی متن رعایت شده باشد (توضیحات در شیوه‌نامه پیوست‌شده آمده است) آدرس رفرنس خارجی این محصول را قرار خواهیم داد البته به این معنا نیست که از رفرنس‌های دیگر هم استفاده نشود. 


ضمناً هدف ما صرفاً، ترجمه صفحات منبع نیست بلکه متن صفحه محصول بایستی تجاری نوشته شود منظور این است که صرفاً یک گزارش از مشخصات محصول ترجمه نشود بلکه بخش‌هایی از صفحه محصول بایستی تجاری و تبلیغاتی نوشته شود یعنی به سوالات ذهن مخاطب مثل (قدرت این محصول، کیفیت محصول، کاربردهای آن، توصیه‌ها، ویژگی‌ها، مقایسه، ارزش خرید ، نحوه استفاده و ....) پاسخ دهد و حتی اگر این محصول، کیفیت مناسبی داشت، کاربران را به شیوه‌ای مناسب، به خرید این محصول تشویق کند. (البته به این موضوع واقف هستیم که نمی‌توان بخش‌هایی از صفحه محصول، مثلاً مشخصات فنی محصول را تجاری و تبلیغاتی نوشت و این بخش از محتوا باید دقیق و بدون دخل‌و‌تصرف باشد.)

آدرس رفرنس این محصول در زیر آمده است. این صفحه شامل چند PDF نیز هست که از محتوای آن می‌توان در توضیحات محصول و در بخش توضیحات فنی محصول استفاده کرد.

https://www.hilti.com/c/CLS_FASTENER_7135/CLS_INJECTABLE_ADHESIVE_ANCHORS_7135/r4929903


در ضمیمه این درخواست شیوه‌نامه نگارش ما پیوست شده است لطفا و حتما بخوانید و هرآنچه خواسته شده را لحاظ کنید.


ناگفته نماند که تک‌تک محصولات فروشگاهمان نیاز به تولید محتوا دارند لذا برای تولید کنندگان محتوای با کیفیت و نزدیک به خواسته‌ ما ارزش زیادی قائلیم و به همکاری با ایشان ادامه خواهیم داد.

بودجه پروژه

فریلنسرهایی که در این پروژه پیشنهاد ارسال کرده اند

 • 2147 میانگین امتیاز
  • 2147
   ترجمه انگلیسی ب..
  در 1 روز
 • 0 میانگین امتیاز
  • 0
   ترجمه انگلیسی ب..
  در 2 روز
 • 0 میانگین امتیاز
  • 0
   ترجمه انگلیسی ب..
  در 3 روز
 • 0 میانگین امتیاز
  • 0
   ترجمه انگلیسی ب..
  در 7 روز