پروژه منشی، مشاور برند و حساب‌دار،کار در منزل برای شرکت در کانادا شامل چه جزئیاتی است:

من فربد راد هستم، مربی سازمانی و تیم‌های داخل سازمانی در شرق کانادا. سعی دارم برای اولین بار به صورت آزمایشی یک منشی و دستیار شخصی، یک مسوول برندینگ و یک حساب‌دار از ایران یا هند استخدام کنم. چنان‌چه هر سه این کارها را می توانید انجام دهید کار شما تمام وقت (تا ۴۰ ساعت در هفته) و در غیر این صورت پاره وقت خواهد بود. شرکت من به نام Rad Coaching در شهر هلیفکس کانادا حدود ۶ سال سابقه فعالیت دارد. مشتری های من از یک فرد عادی که به دنبال بهبود شرایط زندگیش هست گرفته تا یک تیم هنری یا شهرداری و یا یک شرکت خصوصی که قصد ارتقای کیفی کار تیم های خود را دارند را شامل می شود. اطلاعات بیش‌تر من را در سایت پونیشا و یا بعد از قبول پروژه در وبسایت من می‌توانید مشاهده کنید. 

درباره‌ی موقعیت:

محل کار شما در منزل یا محل انتخابی خود شماست اما داشتن خط اینترنت و تلفن قابل اعتماد ضروری است و همچنان محلی که بتوانید در آن تمرکز کنید یا سکوت لازم را برای انجام تماس های کاری داشته باشید. ۵ روز هفته از دوشنبه تا جمعه و ساعت کار با توجه به نیاز به مشتری از۷ صبح به وقت شرق کانادا (حدود ۲:۳۰ بعدازظهر ایران) تا ساعت ۴:۳۰ بعد از ظهر (۱۲ شب به وقت ایران). در ابتدا شاید کار منشی ۱۰ ساعت در هفته باشد. 

فقط برای مثال و روشن شدن نقش ها: 

۱- به عنوان منشی و دستیار من شما دو تماس تلفنی دریافت می‌کنید،  یک فاکتور تهیه می‌کنید، در دفتر ثبت مبلغ می کنید، مطالبی را روی وبسایت می‌گذارید، ایمیل‌هایی را پاسخ می دهید، و در وقت اضافی خود تحقیقات بازار انجام می‌دهید، یا مساله ای را به من یادآوری می‌کنید. برای این کار تسلط کامل به زبان انگلیسی گفتاری و تسلط نسبی به نوشتار انگلیسی ضروری است. 

۲- برای موضوع حساب‌داری، آخر روز حساب آخر روز، هفته و ماه را می بندید و گزارش دخل و خرج می دهید. با کمی آشنایی با قوانین مالیاتی کانادا که جزو دوره‌ی آموزشی شماست، مبالغ مالیات را هم در اکسل مشخص می کنید. دانستن اکسل برای این نقش ضروری است. 

۳- در مورد اداره برند، شما برند شرکت را بررسی کرده و طرح برند جدید می‌کنید. وبسایت و مطالب آن را با برند جدید تغییر می دهید. اگر نیاز به تغییر یا تهیه مطلب مناسب (content curation) باشد، انجام آن را رهبری می کنید و پیشنهادهای لازم را به من می دهید. برای این نقش آشنایی دست کم مختصری با مقوله های زیر ضروری است: SEO، Branding practices,online marketing. 

عملا در ابتدای کار فرض را بر این می‌گذاریم که به ۱۰ ساعت کار شما در هفته برای منشی گری، ۵ ساعت برای حساب‌داری و دفترداری و ۱۵ ساعت برای طراحی برند نیاز هست. ۲۰ ساعت دیگر هم در ابتدا برای آموزش شما در نظر می‌گذاریم (که به ۱۰ ساعت آن حقوق تعلق می گیرد). همیشه پاسخ‌گویی مشتریان، تماس گرفتن با آن‌ها و مجموعا امور مشتریان اولویت اول را دارد. بعد از آن تحقیقات بازار (market research)، حسابداری، تهیه و آرشیو مدارک و غیره در میان امور مشتریان انجام خواهد شد. حالت ایده آل این است که هرسه نقش را یک نفر انجام دهد اما می توان دو یا سه نفر متفاوت را برای این کارها درنظر گرفت.

یک روز کاری شما به این شکل می تواند باشد: مشتری با شماره‌ی کانادایی شرکت تماس می گیرد و تماس به تلفنی که در اختیار شماست (یا به تلفن شما و به هزینه من) انتقال داده می شود. شما تماس‌ها (و ایمیل‌ها) را پاسخ داده، وقت دهی می کنید و به سوالات مشتری پاسخ می دهید. این مقوله مرحله به مرحله به شما آموزش داده خواهد شد. صبح هر روز کاری (بعد از ظهر به وقت ایران) کارهای مهم روز را به من یادآوری می کنید و روی بخش خاصی از کسب و کار تمرکز می کنید. مثلا یک هفته روی وبسایت کار کرده و مطالب آن را به روز می کنید. یا برای مثال هفته‌ی بعد، بر سیستم تبلیغات تمرکز می کنید و راه های تبلیغات بهتر را تحقیق کرده و به من می آموزید. همه این موارد را آموزش خواهید دید اما در عین حال بایستی فرد خودجوش و جلوبرنده‌ی کار باشید و فقط منتظر دستور از بالا و پرکردن وقت خود نباشید. انگار که شرکت شماست و شما باید کار را برای بهبود شرکت جلو ببرید. ۱۰ ساعت از ۲۰ ساعت زمان آموزش شما شامل حقوق می شود. نیت این است که کم کم خود شما خودکفا شوید تا به جایگاه مربی گری برسید، قسمت های مختلف کسب و کار را یاد بگیرید و تجربه بین‌المللی و استاندارد صحیح نوآفرینی را خود به دست بیاورید. امید است که در آینده بخشی از کار من را خودتان انجام دهید، و افراد دیگر را آموزش دهید. 


درباره‌‌ی شما

منشی و دستیار:

۱- در درجه اول اهل یادگیری و زحمت کشی باشید. 

۲- تسلط کامل به زبان انگلیسی هم در حد مکالمه روان و هم برای نوشتن ایمیل ها و اصلاح متون. 

۳- آشنایی با ارتباط با مشتری و مدیریت اختلافات. 

۴- دانستن بازاریابی و فروش ارزشمند است. 

۵- آشنایی با مجموعه نرم‌افزارهای آفیس مثل word و PowerPoint و excel ضروری است. 

۶- دانستن فتوشاپ و illustrator مزیت است.

حساب‌دار:

۱- آشنایی با excel برای ثبت دخل و خرج، تهیه صورت‌حساب

۲- آشنایی با برنامه هایی مثل quickbooks یا salesforce و paypal برای تهیه invoice. 

مشاور برند:

۱- آشنایی و تجربه در marketing و  branding و کاربردهای به‌روز آن ها

۲- آشنایی با market research

۳- آشنایی با SEO, web UX/UI

4- آشنایی با فتوشاپ و illustrator


ترجیح با استخدام یک فرد برای یادگیری مقوله های بالا ظرف یک تا سه ماه است. 

ترجیح با افراد با تجربه در نوآفرینی (Startups) یا بیزنس‌های کوچک، و افراد مسوول و مستقل است که فرصت را غنیمت می شمرند. 


حقوق و مزایا: مقدار ازا یا حقوق شما به صورت توافقی است و با توجه نرخ یک فرد با توانایی های مشابه شما در ایران. ساعات حدود کار شما ۴۰ ساعت درهفته در نظر گرفته شده به این شکل که: ۱۰ ساعت برای منشی، ۵ ساعت برای حساب‌دار و ۱۵ ساعت برای مشاور brand. به اضافه ۱۰ ساعت اضافی هم برای آموزش شما در نظر گرفته شده و مشوقی برای یادگیری شما. در مقابل بیمه ای به شما تعلق نمی گیرد چرا که شرکت بین‌المللی است و عملا ضمانت اجرایی برای بیمه کارمندی وجود نداره. حقوق می تواند به صورت دو‌هفته یک بار یا یک ماه یک‌بار پرداخت شود بسته به توافق دوطرفه.


دوره‌ی آزمایشی اول سه ماهه بوده و محل و زمان انجام کار را کم و بیش شما تعیین می کنید، به توافق من و تا زمانی که تاثیر منفی بر روی نتیجه کار نداشته باشد. چنانچه پاسخ به مشتری سر ساعت انجام شود و کارهای روز همان روز انجام شود، چگونگی زمان‌بندی و محل کار شما دست خود شما می تواند باشد. 

تصریح شده 18 آبان 1398 23:46

فعلا فقط در مقوله‌ی Branding به دنبال مشاور برند می گردیم. از بهترین مشاوران برند دعوت می کنیم که رزومه خود را برای پروژه برند Rad Coaching بفرستند به همراه بودجه و زمان‌بندی پیشنهادی. موفق باشید. 

امکانات ویژه

برجسته
متمایز
تمام وقت

بودجه پروژه

فریلنسرهایی که در این پروژه پیشنهاد ارسال کرده اند

 • 0 میانگین امتیاز
  • 0
   پشتیبانی مشتریا..
  در 7 روز
 • 0 میانگین امتیاز
  • 0
   پشتیبانی مشتریا..
  • 0
   تحقیقات بازار
  در 30 روز
 • 260 میانگین امتیاز
  • 260
   ترجمه فارسی به..
  در 1 روز
 • 0 میانگین امتیاز
  • 0
   ترجمه فارسی به..
  در 7 روز