پروژه شخصی سازی پلاگین های ورد پرس برای یک سایت آموزشی شامل چه جزئیاتی است:

سلام وقت بخیر خدمت دوستان عزیز،

ما یک وب سایت آموزشی ویدیویی داریم که برپایه ی وردپرس هست و در حال حاضر از یک تم آماده که خریداری کردیم استفاده می کنیم. 

یک سری ویژگی ها رو به این قالب آماده اضافه کردیم اما بصورت ۱۰۰٪ کامل نشده. برای این پروژه در نظر داریم که این ویژگی ها رو در سایت کامل کنیم و یه سری موارد جزئی دیگه رو هم برطرف کنیم. لیست موارد بصورت زیره:

۱. کامل کردن افزونه ی PmPro برای اشتراک ماهانه، ۳ ماهه و یک ساله در سایت. این مورد در حال حاضر در سایت وجود داره و چک هم شده اما نیاز داریم که صفحه ی سطوح کاربری ( ۳ ستونه) که با المنتور اون رو آماده کردیم بجای صفحه ی پیش فرض سطوح کاربری خود پلاگین استفاده بشه ازش. همچنین کل روند عضویت تا خرید نهایی چک بشه و اگر باگی وجود داره برطرف بشه. ما خودمون اینور هم چک می کنیم.

۲. بوردر ریدیوس (5px) در سایت قبلا فعال بود اما در حال حاضر غیر فعال شده. می خوایم دوباره این مورد فعال بشه که ظاهر سایت مثل سابق مدرن بشه.

۳. فونت یه سری از نوشته ها در صفحه ی اصلی درست لود نمیشه. موارد رو بصورت فونت serif نشون میده. 

۴. برای فروش دوره ی آموزشی از طریق ووکامرس یه پلاگین برای ما نوشته شده که به کاربر اجازه میده در ازای پرداخت مبلغی در صفحه ی فروشگاه دسترسی پیدا کنه به محتوای توضیحات صفحه ی اون محصول (دوره آموزشی). این رو در نظر داریم توسعه بدیم و اینجوری بشه که کاربر وقتی وارد صفحه ی فروشگاه شد و روی محصول (دوره آموزشی ) کلیک کرد. اگر قبلا محصول رو خریداری نکرده بود بره به صفحه ی لندینگی که ما با المنتور طراحی کردیم. اگر محصول رو قبلا خریداری کرده بود دسترسی پیدا کنه به یه صفحه ای که محتوا داخلش قرار داده شده از طرف ما. 

- مورد بعدی که در دوره های آموزشی مد نظر داریم اینکه یه دوره ۳ سطح داره که هر سطح یه قیمت داره. برنزی، نقره ای و طلایی. مدلش اینطوری باشه که اگر برنزی رو خریداری کرد محتوای صفحه ی برنزی بهش نشون داده بشه. اگر نقره ای محتوای صفحه ی نقره ای.  و اگر طلایی محتوای صفحه ی طلایی.


۵- استفاده از کد اسکریپت بجای آیفریم برای پخش ویدیوها. در حال حاضر به خاطر ایجاد اختلال از سمت یه افزونه دیگه که داخل سایت نصب هست، کد اسکریپت ویدیو داخل قالب خونده نمیشه، این اختلال پیدا بشه که بتونیم از کد اسکریپت استفاده کنیم.

- یه مورد دیگه اینکه قالب ما یه قالب ویدیویی هست که داخل یکی از باکس هاش کد ویدیو رو قرار میدیم و ویدیو خونده میشه در سایت، این باکس کد اکریپت رو نمی خونه و مد نظر داریم که این باکس رو طوری کنیم که کد اسکرپیت بخونه. 


این مواردی هست که برای این پروژه در نظر داریم. ممنون میشم دوستان برنامه نویس حرفه ای، متعهد و علاقه مند درخواست های همکاری شون رو ارسال کنن.

یه پروژه ی برنامه نویسی custom دیگه هم بعد از این پروژه داریم که اگر خوب پیش با شخص منتخب اون رو انجام میدیم.


موفق و پیروز باشید  

امکانات ویژه

برجسته
فوری

بودجه پروژه

مهارت های مورد نیاز

فریلنسرهایی که در این پروژه پیشنهاد ارسال کرده اند