پروژه ادمین پیج اینستگرام شامل چه جزئیاتی است:

با سلام و وقت بخیر

به یک فرد مسلط به ابزار های گرافیکی، مسلط به تولید محتوا، مسلط به مدیریت شبکه های اجتماعی، ماهر در افزایش تعداد فالوور و ماهر در تبدیل بازدید کننده به مشتری جهت مدیریت پیج اینستگرام یک شرکت نرم افزاری معتبر نیازمندیم.


فریلنسر محترم می بایست حتما به یکی از ابزار های گرافیکی مانند فتوشاپ یا ایلایلوستریتور یا هر ابزار گرافیکی دیگری که بتوان با آن با کیفیت عالی محتوای بصری تولید کرد تسلط کافی داشته باشد.


فریلنسر محترم باید تعهد نماید :

1. حداقل هفته ای 5 پست اختصاصی چند صفحه ای متناسب با حوزه کاری به صورت یونیک و گرافیک عالی با قالب اختصاصی تولید نماید.

2. حداقل هفته ای 5 استوری متناسب با حوزه کاری به صورت یونیک و گرافیک عالی با قالب اختصاصی تولید نماید.

(پیج های مشابه خارجی منبع خوبی برای تولید محتوا می باشند.)

3. پست های مربوط به ایام خاص مانند اعیاد و سوگواری، روز مهندس، روز پزشک و غیره را درقالب پست و استوری، در پیج قرار دهد و با مشورت کارفرما، برای مناسبت ها، تخفیف در خدمات ارائه نماید.

4. حتماً در ساعات پیک بازدید که پنل بیزینس اینستگرام در اختیار ادمین قرار میدهد، محتوا را در پیج باگزاری نماید.

5. برای هر پست، محتوای یونیک، خاص، جامع به زبان فارسی و متناسب با حوزه کاری پیج تولید نماید، ازهشتگ ها به صورت صحیح استفاده کند و اصول نگارشی را در هر پست با ظرافت تمام رعایت نماید. در صورت لزوم، تیم بازرگانی مجموعه نیز برای ترجمه و سایر موارد تماماً آماده همکاری با فریلنسر محترم خواهد بود.

6. تا حد ممکن در سایر پیج های بزرگ اینستگرام مانند پیج های خبری، برای جذب مشتری و مخاطب، روزانه کامنت بگذارد تا سایرین را با پیج و حوزه فعالیتی آن آشنا کند.

7. پاسخ تمامی کامنت ها را در پیج به صورت کامل و تمام بدهد.

8. تعامل پیج با بازدید کنندگان را به صورت کامل حفظ نماید.

9. روند افزایش فالوور را هفتگی به صورت کتبی به کارفرما گزارش دهد.

10. روند فعالیت پیج (تعداد پست ها و استوری و کامنت ها و تمامی فعالیت های صورت گرفته) را هفتگی به صورت کتبی و کامل به کارفرما گزارش دهد.


بدیهی است مهمترین وظیفه فریلنسر محترم، افزایش فالوور و تبدیل بازدید کننده به مشتری است. از این رو به ازای هر قراردادی که از طریق پیج اینستگرام بسته شود، مبلغی بسته به میزان قرارداد به عنوان پورسانت، از طریق همین پورتال و به صورت پرداخت امن، به فریلنسر محترم پرداخت خواهد شد.


پیج برای شرکت خدمات نرم افزاری میباشد، از این رو در صورت لزوم، تیم گرافیست مجموعه آماده کمک و همکاری با فریلنسر محترم خواهد بود، تمامی پست ها و استوری ها باید در قالب اختصاصی و خاص در پیج قرار گیرند. محدودیتی برای تولید قالب های مورد نظر فریلنسر محترم وجود ندارد و تیم گرافیک مجموعه طبق صلاحدید فریلنسر محترم تماماً آماده همکاری با ایشان می باشد.

پیج برای یک شرکت نرم افزاری معتبر و با سابقه می باشد، از این رو از فریلنسر محترم انتظار می رود تمام وظایف نامبرده را به نحو احسنت و با ظرافت و دقت کامل انجام دهد.

کار به صورت دورکاری بوده و آدرس پیج شرکت و دسترسی های لازم بعد از انتخاب فریلنسر، در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

از تمامی پیشنهادات فریلنسر جهت افزایش و بازدهی راندمان پیج، استقبال میشود. (پیشنهاداتی نظیر تبلیغ در سایر پیج ها بعد از یک ماه فعالیت با فریلنسر محترم و با مشورت و تائید ایشان قابل انجام خواهد بود)

بودجه پروژه برای ماه اول فعالیت نهایت 500 هزار تومان تعیین شده است و به ازای هر مشتری بسته به میزان قرارداد و توافق طرفین، پورسانت به صورت پرداخت امن برای فریلنسر محترم ایجاد خواهد شد. بدیهی است از ماه های بعدی در صورت تمدید قرارداد، مبلغ پروژه قابل مذاکره خواهد بود.

لطفاً پیشنهادات خود را بر اساس هر ماه فعالیت اعلام نمائید. در صورت صلاح دید طرفین، قرارداد همکاری ماهانه از طریق همین پورتال، تمدید خواهد شد.

خواهشاً قبل از ثبت پیشنهاد، متن آگهی را کاملاً بازخوانی نمائید و در صورت توافق صد در صد، پیشنهاد خود را ارسال نمائید. عدم رعایت هر یک از مفاد متن آگهی، علی رغم میل باطنی مجموعه، منجر به قطع همکاری با فریلنسر محترم میگردد.

با تشکر فراوان


تصریح شده 07 اسفند 1398 03:50

فریلنسر محترم ضمن تسلط بر مهارت های ذکر شده و تعهد بر مفاد مذکور، میبایست با تمامی الگوریتم های جدید اینستگرام و نحوه عملکرد هوش مصنوعی این شبکه، آشنایی کامل داشته باشد.

فریلنسرهایی که در این پروژه پیشنهاد ارسال کرده اند

 • 0 میانگین امتیاز
  • 0
   مدیریت شبکه های..
  • 0
   بازاریابی تلگرا..
  در 30 روز
 • 0 میانگین امتیاز
  • 0
   بازاریابی تلگرا..
  • 0
   بازاریابی اینست..
  در 30 روز
 • 150 میانگین امتیاز
  • 0
   مدیریت شبکه های..
  • 300
   بازاریابی اینست..
  در 1 روز
 • 0 میانگین امتیاز
  • 0
   بازاریابی اینست..
  در 30 روز