پروژه افزودن و اصلاح بخش سرچ و جستجو در وردپرس شامل چه جزئیاتی است:

جستجو سازنده داشته باشیم مشابه جستجو املاک با قابلیت های جستجو فیلدهایی مثل مساحت زمین ، تعداد واحدها ، تعداد طبقات ، منطقه و محله ، گام ساخت ، نام سازنده ، نام برند ساختمانی

یک بخش مختص به جستجو سازنده ها مثل صفحه اصلی فعلی سایت و همچنین صفحاتی که سمت راست آنها سایدبار فیلترهای جستجو داشته باشد طراحی شود.

جستجو فایل ها در صفحه اصلی

فیلد تعداد اتاق ها عمل نمی کند اصلاح شود که اگر مثلا 10 اتاق انتخاب شد جستجو براساس آن هم اعمال شود. فیلد سن بنا جستجو براساس آن اعمال شود.فیلد طبقه با دو تکست باکس از و فیلد تا اضافه شود و جستجو براساس آن اعمال شود.فیلد تعداد طبقات و جهت ملک هم اضافه و جستجو اعمال شود.یک فیلد نوع درخواست که دو مقدار دارد شخصی و مشاور املاک که در آگهی ما ثبت میکنیم اینجا اعمال شود.و فیلد تاریخ ثبت که جستجو براساس تاریخ انتشار و تاریخ به روزرسانی انجام شود. کلیه پارامترهای جستجو هم در صفحه اصلی و هم در ساید بار به درستی انجام شود و جستجو کند.سن بنا ، جهت ملک ، نوع سند ، طبقه ، وضعیت سکونت و .. نمایش داده شود.

توضیحات بیشتر در آگهی ها پیوست داکیومنت زیر انجام شود. اطلاعات کامل تری مطابق شکل سبز رنگ ذیل در فرمت آگهی های ملکی انجام شود.قالب هر آگهی بزرگتر نمایش داده شود و تصویر آن برداشته شود. دقت کنید که جستجو سازنده ها شبیه به این قسمت است که قالب سازنده ها به هیچ عنوان تغییر نکند چون در بخش سازنده ها تصویر مهم است و باید قرار داشته باشد.

در صفحه اصلی دکمه محله هادر حالت ریسپانسیو رادیو باتن و در حالت عاادی تک انتخابی است میخواهیم چک باکس دار باشد که چند محله باهم انتخاب و جستجو شود.

پروژه فروس ماژور نیاز داریم.

تصریح شده 27 مهر 1399 12:21

مهارت های مورد نیاز وردپرس اضافه شود. ممنون

بودجه پروژه

مهارت های مورد نیاز

پروژه با موفقیت انجام شده است

فریلنسرهایی که در این پروژه پیشنهاد ارسال کرده اند

 • 137623 میانگین امتیاز
  • 114545
   HTML
  • 150325
   PHP
  • 148000
   برنامه نویسی تح..
  در 7 روز