پروژه ایجاد یک برنامه رمزنگاری تصویر تحت وب شامل چه جزئیاتی است:

ایجاد یک نرم افزار رمزنگاری تصویر تحت وب ترجیحا با زبان C# بر طبق الگوریتم داده شده در بخش چهار فایل پیوست.(زبان جاوا مورد قبول نمی‌باشد.)

در فایل پیوست فقط الگوریتم رمزگذاری(Encryption) آورده شده است بنابراین شما باید قادر به برعکس کردن الگوریتم و تعبیه رمزگشایی(Decryption) در نرم افزار مورد نظر باشید.

نرم افزار باید قادر به ذخیره کردن فایلهای رمزگذاری و رمزگشایی شده باشد و دارای تابعی باشد که زمان رمزگذاری و رمزگشایی را با دقت یک هزارم ثانیه محاسبه و نمایش دهد. و همانطور که گفته شد تحت وب نیز باشد.

توجه کنید که تصویر باید رمز شود نه فایل تصویر یعنی فایل رمزگذاری شده باید باز شود ولی پیکسل‌هایش همانطور که در مقاله هم آمده به هم ریخته باشد.

خط به خط کد باید توضیح داده شود و الگوریتم نیز همینطور(ترجمه و درک شما از الگوریتم).

در فایل پیوست الگوریتم آورده شده است و الگوریتم هم جز محاسبات ریاضی در چند مرحله چیز خاصی ندارد، بنابراین شما فقط باید الگوریتم را تبدیل به کد کرده و یک رابط گرافیکی ساده برای برنامه ایجاد کنید. پس لطفا از پیشنهاد دادن قیمت‌های نجومی خودداری کنید.

حداکثر مهلت مورد نظر برای انجام پروژه 5 روز می‌باشد.

در آخر عاجزانه خواهشمندم فقط افرادی که قادر به انجام این پروژه هستند و یا تجربه انجام چنین پروژه‌ای را دارند پیشنهاد دهند تا در آینده مشکلی پیش نیاید و من شرمنده دوستان نشوم.

با تشکر

تصریح شده 25 دی 1393 14:23

دوستان مثل این که این الگوریتمی که من قرار دادم یه مقدار پیشرفته هستش و طبق گفته‌های استاد راهنما اصلا نیازی به این الگوریتم نیست. و فقط یک الگوریتم ساده RSA کافی هستش به طوری که طبق گامهای زیر برنامه عمل کنه: ۱- پیکسل های تصویر را استخراج کنید.  ۲- پیکسل ها را در یک آرایه یا رشته بریزید.  ۳- این آرایه را به تابع رمزنگاری RSA بدهید.  ۴- رشته رمزنگاری شده را به صورت تصویر نمایش دهید.  ۵- در انتها رشته رمز نگاری شده را رمز گشایی کنید و پیکسلهای به دست آمده را نمایش دهید تا مشخص شود تغییری نکرده اند. دوستان لطف کنن و با توجه به این الگوریتم ساده بالا پیشنهاد خودشون رو بدن.  

امکانات ویژه

مهر و موم

بودجه پروژه

فریلنسرهایی که در این پروژه پیشنهاد ارسال کرده اند

 • 0 میانگین امتیاز
  • 0
   C Sharp Program..
  • 0
   C++ Programming
  • 0
   الگوریتم
  در 5 روز