پروژه ربات سرخطی بورس شامل چه جزئیاتی است:

 توضیحات پروژه


با سلام


برنامه نویس محترم ترجیحا از بورس ایران و نحوه سفارش گذاری مطلع باشد.


 برنامه یا اسکریپت یاکد یا اپلیکیشن یا هرموردی که اسمش هست باید توانایی این رو داشته باشه که راس ساعت 8:45:۰۰:۰۰ سفارش خرید و یا فروش در نماد (یا نمادهای) مورد نظر در حجم و قیمت مورد نظر ارسال کند طوری که راس ساعت فوق در هسته ی معاملات سفارشات ما ثبت شود و اوردر در database هسته وارد شود.


البته زمان ارسال باید بهینه شود چون در حد ثانیه یا می لی ثانیه ارسال سفارش باید زودتراز8:450 باشد تا راس 8:450 در هسته ثبت و جزء نفرات برتر قرار گیرد. در واقع باید از بحث فنی نرم افزاری race condition استفاده شود.


دقت برنامه حتما باید در حد میلی ثانیه باشد.


این کار باید بصورت مولتی اکانت باشد. مثلا ما اطلاعات ورود 4 تا اکانت از یک کارگزاری  رو به برنامه میدیم و برای هر اکانت میگیم نماد الف با قیمت ب با تعداد ج میخواهیم و سرعت ثبت همه ی آن ها در database هسته معاملات بسیار مهم است.


منظور از ابتدای صف با نسبت 1 به 500 هست یعنی بین هر 500 نفر جایگاه 1 و بین 5000 نفر جایگاه نهایتا 10 باشه


بصورت حدودی اگر بین 5000 هزار نفر جایگاه بین 10 تا 20 کسب بشه مبلغ 10 میلیون تومان تقدیم میشود.


نحوه تست  هم بدین صورت هست که 10 بار باید برنامه یا کد نوشته شده بصورت زنده تست بشه، برنامه دست خود برنامه نویس محترم هست و من وقتی آماده شد  اطلاعات حساب بورسی رو بهشون می دم و این کار به مدت 10 روز صبح ها تست میشه تا جایگاه و توانایی برنامه مشخص بشه ... در واقع من دسترسی به برنامه ندارم و خود برنامه نویس محترم 10 تست انجام می دن و من فقط نتایج رو می بینم


سرور از ایران دارم که میتونم در اختیارشون قرار بدم یا خود برنامه نویس می تونه از هر سروری که فکر میکنه نتیجه بهتری میگیره استفاده کنه اما هزینه سرور و تست تا زمانی که نتیجه مطلوب گرفته نشده با خودشون هست.

امکانات ویژه

برجسته
فوری

بودجه پروژه

مهارت های مورد نیاز

فریلنسرهایی که در این پروژه پیشنهاد ارسال کرده اند

  • 0 میانگین امتیاز
    • 0
      C Programming
    در 1 روز