پروژه بازی محاسبه وزن با یونیتی شامل چه جزئیاتی است:

طراحی یک بازی بسیار ساده و بدون سناریو که در مجموع دارای 34 مرحله (هر مرحله یک سوال تصویری و چهار گذینه پاسخ) است که مرحله اول آن به صورت آموزشی برای کاربران اجرا خواهد شد به نحوی که روند انجام آموزش را به کاربر نمایش دهد.

بازی به این صورت است که یک id و سن کاربر برای شما ارسال خواهد شد و با توجه به سن بعد از اجرای مرحله نمونه وارد مرحله مورد نظر بازی میشود.تصویری را به کاربر نمایش میدهد به عنوان مثال دو دایره در یک سمت ترازو و سمت دیگر ترازو را کاربر باید تشخیص دهد که کدام گذینه را انتخاب کند که هم وزن باشد.در پایین تصویر هم چهار تصویر جهت انتخاب گزینه صحیح به کاربر نمایش داده میشود.هر مرحله دارای زمان مشخص جهت انجام است.

این بازی دارای قواعد و قوانین مشخصی است به طور مثال بعد از ثبت سه اشتباه متوالی بازی متوقف شود و یا اجرای قاعده بازشگت به مرحله قبل در ابتدای بازی باید رعایت شود.و در نهایت پس از پایان بازی یکسری اطلاعات مانند id کاربر و امتیاز و شماره ورحله و ... برای ما ارسال میشود.

توضیح بیشتر اینکه ارتباط بازی با سامانه ما میباشد به اینصورت که اطلاعات ارسالی سن و id از سمت سامانه ما برای بازی میباشد و نتایج بازی هم به سامانه ما ارسال میشود.بازی در محیط یونیتی طراحی شود ولی خروجی وب مورد نیاز ما است و تحت مرورگر بازی اجرا شود حتی مرورگر های گوشی و تبلت.

ممکن است اطلاحتی در روند انجام ازمون باشد پس لطفا تیم یا اشخاصی که صبور و حرفه ای هستند پیشنهاد بدهند.

چنانچه قابلیت انجام چندیدن پروژه را دارید اعلام بفرمایید.

مهمترین ویژگی مد نظر ما کیفیت بالا و سرعت عمل در پیاده سازی میباشد.طبیعیست که هزینه پیاده سازی هم مدنظر خواهد بود.

ریز جزییات و قوانین که خیلی هم سخت و پیچیده نیست و راحت است در حین کار توضیح داده خواهد شد.


بودجه پروژه

مهارت های مورد نیاز

فریلنسرهایی که در این پروژه پیشنهاد ارسال کرده اند

 • 2000 میانگین امتیاز
  • 2000
   Unity 3D
  در 7 روز
 • 0 میانگین امتیاز
  • 0
   Unity 3D
  در 30 روز
 • 0 میانگین امتیاز
  • 0
   Unity 3D
  در 15 روز