پروژه تغییرات در قالب وردپرس مشاور املاک شامل چه جزئیاتی است:

برپایی سایت مشاور املاک بر پایه مدیریت محتوای ورد پرس در سریع ترین زمان ممکن

طراحی سفارشی صفحات سایت انجام شده و نیاز است این طرح بر روی وردپرس اجرا شود. نکته حائز اهمیت زمان اجرای پروژه همزمان با کیفیت کدنویسی است. با توجه به وجود قالب های آماده این موضوع مانند قالب معروف Real Homes که خوشبختانه بسیاری از آنها فارسی نیز شده اند فریلنسر آزاد است برای افزایش سرعت کار از این قالب ها نیز استفاده کند. طرح های با کیفیت و قابل کار بر روی پروژه پس از نهایی شدن به فریلنسر ارایه خواهد شد.

هرچند که قالب های موفق آماده حاصل تجربیات بسیاری هستند اما طبیعتا می توانند دارای کاستی هایی باشند که انعطاف فریلنسر با توجه به توان کدنویسی و هوشنمدی اش می تواند در اتمام موفق این پروژه یاری رسان باشد.

در نهایت سایت می بایست بر روی هاست تست، رفع ایراد و سپس ارایه شود. آنچه بسیار مهم است اجرای دقیق جزییات طرح و همچنین پنل مدیریت کارا و ساده است که مدیر سایت بتواندبه سادگی ملک مورد نظر را به همراه ویژگی های آن در سایت بارگذاری نماید.

دقت شود که املاک از دو طریق در این سایت وارد خواهند شد. 1- از طرف مدیر سایت از طریق پنل مدیرتی 2- از طرف فروشندگان ملک از طریق پنل کاربری. البته در حالت کلی قابلیت اضافه کردن ملک توسط فروشندگان در سایت خاموش خواهد بود و مدیران درجه دو توانایی فعال کردن این بخش را نخواهند داشت. اما توسط مدیر اصلی سایت در زمان مشخص قابل فعال سازی آنی و سریع خواهد بود.

لازم به ذکر است با توجه به نوع فعالیت مجموعه ما، انجام موفق این پروژه، بدون شک آغاز پروزه های دیگری را نیز برای فریلنسر انتخابی کلید خواهد زد.

با تشکر

 

امکانات ویژه

مهر و موم
برجسته
فوری

بودجه پروژه

مهارت های مورد نیاز

پروژه با موفقیت انجام شده است

فریلنسرهایی که در این پروژه پیشنهاد ارسال کرده اند

 • 15103 میانگین امتیاز
  • 17110
   HTML
  • 20752
   PHP
  • 7447
   CSS
  در 15 روز