پروژه جمع آوری شماره تلفن های مرتبط شامل چه جزئیاتی است:

سلام و درود

دوستان من یک وبسایت دارم در زمینه تخصصی پیانو که در این وبسایت خدمات متنوع پیانو ارائه میشه ، از قبیل خرید و فروش ساز پیانو، حمل و نقل پیانو، تعمیرات پیانو، کوک و رگلاژ پیانو و سایر موارد، از این قبیل نیازمند این کسانی هستم که بخش ارسال آگهی، آگهی های رایگان خود را ارسال کنند، یعنی من از کسی که این پروژه رو به عهده میگیره انتظار دارم که شماره تماس اشخاصی که میتونند در ارسال آگهی در این وبسایت کمک کنند را جمع آوری کنند،...! به چه صورت؟

مثلا اولین مورد میتونه سایت دیوار باشه ( در کل شهر های ایران)، توی قسمت آگهی های سرگرمی و فراغت/آلات موسیقی/پیانو و کیبورد و آکاردئون/

در اینجا سیر عظیمی از تبلیغات در مورد فروش آگهی های پیانو را میبینید، انتظار دارم شخصی که مدیریت این پروژه رو میگیره، شماره تلفن همه کسانی که در سایت دیوار آگهی ارسال کرده اند در قسمت بالا که عرض کردم شماره تلفن های مورد نظر رو واسم جمع آوری کنند...!

مورد دوم میتونه جستجو در گوگل باشه، خیلی ها قصد دارند که خدمات خود که در بالا عرض کردم را در سایت های مختلفی تبلیغ کنند، از قبیل، آموزش پیانو، کوک و رگلاژ پیانو، خدمات پیانو دیجیتال، تعمیرات، حمل و نقل، میخام کل اینترنت رو جستجو کنند و هر چقدر شماره که میتوانند در کل ایران جمع آوری بکنند و در یک فایل text بهم تحویل بدهند..

توجه داشته باشید که از کلید واژه های زیر میتوانید استفاده کنید برای جستجو بهتر در اینترنت و پیدا کردن شماره های مورد نیاز برای ارسال پیامک های تبلیغاتی

فروش پیانو

خرید پیانو

خرید و فروش پیانو

آموزش پیانو

آموزشگاه های پیانو

فروش ارک و کیبورد

فروش پیانو دیجیتال

تعمیرات پیانو

تعمیرات پیانو اکوستیک

تعمیرات پیانو دیجیتال

حمل و نقل پیانو

کوک پیانو

رگلاژ پیانو

و هر چیزی که بتونه بهتر کمک کنه...

سپاس

بودجه پروژه

مهارت های مورد نیاز

فریلنسرهایی که در این پروژه پیشنهاد ارسال کرده اند

 • 0 میانگین امتیاز
  در 2 روز
 • 0 میانگین امتیاز
  در 2 روز
 • 0 میانگین امتیاز
  • 0
   منبع یابی تامین..
  در 1 روز