پروژه طراحی تجربه کاربری(UX) مجدد برای اپلیکیش موبایل ios,Android شامل چه جزئیاتی است:

سلام.

روزتون بخیر .


در حال پیاده سازی اپلیکیشن موبایل با تکنولوژی react native هستیم که هم در اندروید و هم در ios قابلیت اجرای کامل داشته باشه . این اپلیکیشن این امکان رو به کاربرهاش می ده که بیزینس ها و سرویس های خودشون رو به دیگران معرفی کنن و آگهی های مورد نظر خودشون رو درج کنن. کاربران هم در صورت تمایل می تونن اون ها رو فالو کنن و... 

در حال حاضر لوگو  و UX اولیه فراهم شده و در فاز اجرای UI هستیم . منتها نیاز به UX جامع تر و حرفه ای تر و زیباتر داریم به همین دلیل مایل به طراحی دوباره UX هستیم(لذا نیازی به کد نویسی UI توسط طراح نیست) .

از اونجایی که یه نگاهی به کارهاتون داشتم بسیار امیدوارم که بتونیم در این پروژه  انتظاراتمون در مورد یک UX مقبول رو با تخصص شما پیاده سازی کنیم. 

 چون پروژه با متودولوژی Agile پیش میره نکته ای که اهمیت بسیار بالایی در کار برامون داره  تعامل بین دو طرف کار در هر صفحه ی طراحی شده هست و  مایلیم حق انتخاب در طرح ها و... رو داشته باشیم.

از اونجایی که همزمان در فاز UIهم تیممون شروع به کار کردن مایلیم کار بعد از توافق بر طرح و کلیات اولیه به این صورت پیش بره: 

تمام صفحات رو به سه قسمت تقسیم کردیم و هر قسمت رو مجزا به شما ارایه می دیم بعد از اتمام هر قسمت و تایید اون از جانب ما  کار تحویل گرفته میشه تا بتونیم پیاده سازی اون رو به تیم UI بسپاریم . (این تحویل هم به روال روتین کارها شامل فایل لایه باز PSD (با تگ های Padding ، A ، Margin و ... )و تمامی مستندات شامل فایل های اصلی و فایل فونت و آیکون ها و...خواهد بود).در ادامه مایلم اگر نمونه کارهای بیشتری در وب سایت  و...دارید رو بتونم ببینم . یا امکان صحبت کردن با جزییات بیشتری برقرار بشه .

از اونجایی که عجله داریم ممنون می شم پاسختون رو زودتر داشته باشم.


خیلی متشکرم .

پروژه با موفقیت انجام شده است

فریلنسرهایی که در این پروژه پیشنهاد ارسال کرده اند

  • 11250 میانگین امتیاز
    • 11250
      طراحی تجربه کار..
    در 15 روز