پروژه اپ برای شمارش و تفکیک رکوردهای یک ستون از دیتابیس mysql شامل چه جزئیاتی است:

برنامه ای بدون گرافیک همراه با سورس اندروید استودیو و فایلهای php نیاز دارم که تعداد کلمات درون یک ستون مشخص از جدول دیتابیس  mysql رو دریافت کنه و بصورت تفکیک شده ، تعداد اونها رو مشخص کنه.

توضیحات تکمیلی به این نحو هست.

ما خومون یه برنامه دیگه داریم که یه سری دیتا می فرستیم و توی دیتابیس ذخیره میشه.مثلا فرض کنید یه ستون به نام name داریم که ما 500 تا اسم ali و مثلا 700 تا reza و 3000 تا arash از قبل توش ثبت شده.و ممکنه تعداد رکوردها چند صد هزار تا هم بشه. و مثلا دیتابیس هم 10 تا جدول با نام های a1 تا a10 داشته باشه.

حالا به برنامه ای نیاز هست که 2 تا اسپینر داره. که یکی مقدارش خالی هست و یکی دیگه هم برای انتخاب جدولی که باید تعداد اسم ها توی اون شمرده بشه به کار میره. و یک ادیت تکست برای وارد کردن اسمی که قرار هست سرچ کنیم.

اول اسم رو وارد می کنیم و این اسم توی اون اسپینر هم ذخیره میشه برای دفعه های بعدی که خواستیم سرچ کنیم و بعد توی اسپینر دیگه میام و جدول a3 رو انتخاب میکنیم ( یا گزینه سرچ تو همه جداول).بطور مثال کلمه ali را وارد می کنیم و اول اگر این کلمه از قبل توی آیتم های اسپینر اضافه نشده بود ، اول اضافه میشه بعد توی اسپینر دوم جدول مورد نظر رو انتخاب می کنیم که قرار هست توی اون سرچ بشه.و دکمه سرچ رو می زنیم و مثلا تعداد کلمه ali در جدول a3  رو برامون می نویسه. مثلا ali=500 .و مثلا اگه روی گزینه همه جداول گذاشتیم تعداد کلمه ali در ستون name در 10 تا جدول را محاسبه و نمایش بده

برای سنگین نشدن اپ باید محاسبات شمارش و تفکیک و... در سمت سرور انجام بشه و فقط توی اپ نتایج رو نمایش بدیم. چون ممکن هست نتایج چند صد هزار مورد باشه


مواردی که نیاز داریم: 

1-سورس اپ در محیط اندروید استودیو ( بدون نیاز به گرافیک و دیزاین خاصی)

2-فایل های php + یک دیتابیس آماده که 10 تا جدول داشته باشه و 3 ستون که بتونیم ایمپورت کنیمبودجه پروژه

پروژه با موفقیت انجام شده است

فریلنسرهایی که در این پروژه پیشنهاد ارسال کرده اند

 • 1530 میانگین امتیاز
  • 600
   MySQL
  • 600
   PHP
  • 2150
   Android
  • 2150
   Mobile Phone
  • 2150
   برنامه نویسی مو..
  در 7 روز