پروژه طراحی بک‌گراند جهت پست‌های اینستاگرام شامل چه جزئیاتی است:

این پروژه، مربوط به انجام طراحی بر روی دو تصویر جداگانه در چارچوبِ موضوعِ اعلام‌شده به فریلنسر محترم است و خروجی‌های نهایی، قرار است بعنوان بک‌گراند در پست‌های اینستاگرام استفاده گردد. در صورتی که فریلنسر منتخب از جهت تعهد، ییگیری، دلسوزی و مهم‌تر از این‌ها، دقت و ریزبینی، خلاقیت و کیفیت انجام کار، طرح‌هایی را ارائه دهند که بطرز محسوسی خاص و متمایز باشد، طراحی‌های آتی که خارج از چارچوب این پروژه می‌باشد هم، به ایشان محول می‌گردد .


توضیحات تکمیلی :

ــــــــــــــــــــــ

نکته 1) فریلنسر باید تصاویری با رزولوشن بالا را که ماهیت و مفهوم آن‌ها، در چارچوب موضوعاتِ اعلام‌شده به ایشان باشد، در اینترنت، جستجو و پیشنهاد نمایند و نهایتاً پس از تایید اولیۀ دو تصویر از میان تصاویر، اِلِمان‌های اعلام‌شده به ایشان را روی تصویر، طراحی و سایر ادیت‌های اعلامی را هم اِعمال نمایند .


نکته 2) جزئیات درخواست و کلیۀ مواد اولیه جهت طراحی، کاملاً به طراح ارائه شده و چگونگی ترکیبِ این داده‌ها و آفرینشِ طرحی خلاقانه و متمایز برعهدۀ خودِ طراح خواهد بود .


نکته 3) با توجه به هویت بصریِ دقیقی که برای برند شخصیِ مورد نظر تعریف شده و الزامات برندسازی، می‌بایست از طیف‌های کاملاً مشخصی از رنگ قهوه‌ای (از قهوه‌ای تیره تا طلایی و شیری) استفاده و دقیقاً رعایت شود؛ مختصات رنگ‌ها از طریق ابلاغ کدهای رنگ مدنظر به طراح ارائه خواهد شد ؛


نکته 4) تأکید می‌کنم که دقت و ریزبینی، خلاقیت، تمایز محسوس و بطور کلی کیفیت انجام طراحی - ولو در طرح اولیه ارائه‌شده توسط طراح - می‌بایست مشهود باشد ؛


نکته 5) این پروژه، کاملاً متوجه و در ارتباط مستقیم با اگهی‌دهنده است و برای طرحِ ارائه‌شده، یک افق بهره‌برداری 2 ماه و نیم پیش‌بینی شده است؛ لطفاً طراح محترم، این موضوع را در پذیرش و پیشبرد این پروژه لحاظ فرمایند .


خواهشمند است فقط طراحان محترمی که توانایی برآورده‌کردنِ تمامی الزامات مورد تأکید را دارند، پیشنهاد همکاری ارائه نمایند .مدت پروژه: حداکثر 3 روز (از زمان آغاز پروژه)

پاداش: 100،000 تومان

بودجه پروژه

مهارت های مورد نیاز

پروژه با موفقیت انجام شده است

فریلنسرهایی که در این پروژه پیشنهاد ارسال کرده اند

  • 324 میانگین امتیاز
    • 324
      طراحی گرافیک
    در 3 روز