پروژه تولید افزونه وردپرس برای حلقه های کنترل کیفیت شامل چه جزئیاتی است:

تولید افزونه وردپرس برای حلقه های کنترل کیفیت با استفاده از افزونه بادی پرس

حلقه های کنترل کیفیت در سازمان‌ها به منظور رفع مشکلات فرایندهای سازمانی تشکیل می شوند. ارتباط بین اعضای یک حلقه ها همانند یک شبکه اجتماعی است اما باید فرمها و ابزارهای خاصی به تبادلات اعضای حلقه اضافه کرد. 

تصریح شده 22 دی 1397 21:36

نقشهای اصلی در یک حلقه کنترل کیفیت عبارتند از رهبر حلقه - تسهیلگر حلقه و چند عضو حلقه

موضوع حلقه توسط رهبر حلقه مطرح می شود و اعضا می توانند راجع به آن اظهارنظر کنند. موضوع در واقع بیان یک «مسئله» است که هدف از تشکیل حلقه نیز حل این «مسئله» می باشد

همه نظرات توسط همه اعضای حلقه شامل رهبر و تسهیلگر قابل مشاهده است و همه می توانند روی نظرات قبلی کامنت بگذارند یا موافقت و مخالفت خود را بیان کنند.

سپس رهبر حلقه با جمع بندی همه نظرات نمودار علت و معلول را رسم می کند و در حلقه به اشتراک می گذارد. (در این مرحله نمودار علت و معلول در محیط دیگری مثلا ورد رسم می شود و پی دی اف آن به اشتراک گذاشته می شود اما در فازهای بعدی پروژه فرم مربوط به این نمودار نیز به افزونه اضافه می شود).

امکان ارائه نظرات از طرف اعضا بر روی نمودار علت و معلول وجود دارد.

نهایتا رهبر حلقه بکمک نمودار علت و معلول لیست اقدامات مورد نیاز و زمانبندی برای انجام اقدامات را تهیه و در حلقه اعلام میکند.

(در این مرحله پروژه در همینجا به پایان می رسد. فازهای بعدی پروژه فرم تعریف اقدامات و لیست اقدامات و زمانبندی آنها و نهایتا کنترل انجام اقدامات اضافه می شود


بودجه پروژه

مهارت های مورد نیاز

فریلنسرهایی که در این پروژه پیشنهاد ارسال کرده اند

 • 1257 میانگین امتیاز
  • 2354
   وردپرس
  • 160
   CSS
  در 20 روز