پروژه تايپ كردن زيرنويس فارسي براي يك سري ويديوهاي فارسي زبان شامل چه جزئیاتی است:

اين كار درست كردن زيرنويس فارسي در حوزه رسانه هاي فارسي مثل اهنگها، برنامه هاي تلويزيوني، مصاحبه ها و ويديوها ي فارسي ميباشد. ما قصد داريم كه كارمون رو با چند ويديو شروع كنيم و بعد از مدتي اين حوزه كاريمون را گسترش بديم. 


ليست زير موارد مورد نياز ميباشد: 


تايپ كردن زيرنويس فارسي براي ويديو با صداي فارسي. 


زير نويس بايد صد در صد با صداي ويديو هماهنگ باشد و هيچ كلمه اي از قلم نيفته. 


 در زمان لازم، جمله بندي هاي زير نويس بايد حتي المقدور در زمان مناسبي از جمله جدا شده و در خط بعد ادامه يابد. براي مثال اگر جمله زير نويس فقط "زمستون هوا سرده" است، نبايد "زمستون هوا" در يك خط و "سرده" در خط ديگر بيايد. 

بر اي صرفه جويي در وقت شما و هزينه ما، در بعضي از ويديو ها به خصوص موزيك ويديو ، متن اهنگ و يا همان lyrics در اينترنت به راحتي پيدا شده و تنها كاري كه در خواست به انجام ان ميشود تبديل ان به زير نويس و در صورت لازم تصحيح كردن متن و زمان بندي آن در زير نويس ميباشد. پس لطفا قبل از تايپ زير نويس سعي بر گوگل كردن متن كنيد شايد كه متن از قبل در اينترنت موجود باشد. 


همانطور كه ذكر شد زمانبندي زير نويس از اهميت بسيار زيادي برخوردار ميباشد. و زيز نويس حتما بايد همزمان با صدا ظاهر شود. زير نويس بايد زمان شروع و پايان داشته باشد به اين منظور كه مثلا اگر ٣٠ ثانيه از ويديو اهنگ بيكلام و يا سكوت باشد، هيچ زيرنويسي نبايد نشان داده شود.( منظور زير نويسِ قبل از٣٠ ثانيه و بعد از ٣٠ ثانيه ميباشد. )     


ما از نرم افزار شركت خودمون براي ساختن زير نويس استفاده ميكنيم و براي فهم و ارتباط بر قرار كردن با اين نرم افزار به شما كمك خواهيم كرد.

بودجه پروژه

پروژه با موفقیت انجام شده است

فریلنسرهایی که در این پروژه پیشنهاد ارسال کرده اند

 • 0 میانگین امتیاز
  در 1 روز
 • 650 میانگین امتیاز
  • 650
   تایپ
  در 3 روز
 • 0 میانگین امتیاز
  در 1 روز
 • 0 میانگین امتیاز
  • 0
   تایپ
  در 10 روز