پونیشا

سفارش ساخت انیمیشن دو و سه بعدی

از دنیای دیجیتال عقب نمانید. با ساخت انیمیشن قدرت تخیل طراحان را به کار بگیرید و تاثیرگذاری تبلیغات‌تان را چند برابر کنید.

یک لپ تاپ باز با ابزار های ساخت انیمیشن در مانیتور آن و عبارت ساخت انیمیشن

مراحل سفارش ساخت انیمیشن

STEPS

۱. ثبت پروژه

همه‌ی جزئیاتی را که لازم است فریلنسر درباره‌ی پروژه بداند، همراه با بودجه مد نظر خود، نوشته و ثبت کنید.

۲. انتخاب فریلنسر

از بین پیشنهادهای دریافتی، فریلنسر مورد نظر خود را با دقت انتخاب کنید.

۳. نظارت بر پروژه

در طول فرآیند پروژه، با فریلنسر تعامل داشته و بر روی پروژه نظارت کنید تا بهترین خروجی را داشته باشید.

۴. پرداخت امن

پس از رضایت از کیفیت کار، پرداخت نهایی را در بستر امن پونیشا انجام دهید.

نمونه کار های برگزیده

TOPWORKS

چرا پونیشا؟

WHY

طراحان باتجربه انیمیشن

بهترین‌ها در پونیشا فعالیت می‌کنند و نمونه‌کارهای قوی و در سطح بسیار بالایی در میان فریلنسرها پونیشا وجود دارد و می‌توانید به سادگی با این طراحان باتجربه همکاری کنید.

تناسب هزینه و کیفیت

به جای قیمت‌های نجومی، خودتان انتخاب کنید که با چه کسی و چه قیمتی پروژه ساخت انیمیشن را جلو ببرید. پروژه‌تان را تعریف کنید و نمونه‌کارها و پیشنهادهای فریلنسرها را ببینید.

تضمین بازگشت پول

پونیشا از ابتدا تا انتهای پروژه‌، همراه شما خواهد بود. اگر در حین انجام پروژه با مشکل مواجه شدید یا در انتهای پروژه، از انجام کار رضایت نداشتید، می‌توانید بعد از تایید تیم داوری پونیشا، پول خود را پس بگیرید.

یک میز و صندلی که روی آن یک لپ تاپ، چراغ مطالعه، دفترچه یادداشت، ماگ، مداد و جامدادی،گلدان و آیکون پونیشا است
فریلنسر در پونیشا
0
پروژه‌ ثبت‌شده در پونیشا
0
پروژه‌ انجام شده
0
نمونه کار ثبت شده
0
به ما اعتماد کردند

TRUST

لوگو سایت زومیت
لوگو سایت دیجیاتو
لوگو سایت همیار وردپرس
لوگو سایت ژاکت
لوگو سایت کافه بازار
لوگو سایت الو پیک
لوگو سایت کانون ایران نوین
لوگو سایت ایران سرور
لوگو سایت وبرگول
لوگو سایت پیوست
لوگو سایت دیوار
لوگو سایت شیپور
لوگو سایت زرین پال
لوگو سایت فونت ایران
لوگو سایت تسکولو
لوگو سایت زومیت
لوگو سایت دیجیاتو
لوگو سایت همیار وردپرس
لوگو سایت ژاکت
لوگو سایت کافه بازار
لوگو سایت الو پیک
لوگو سایت کانون ایران نوین
لوگو سایت ایران سرور
لوگو سایت وبرگول
لوگو سایت پیوست
لوگو سایت دیوار
لوگو سایت شیپور
لوگو سایت زرین پال
لوگو سایت فونت ایران
لوگو سایت تسکولو

پرسش‌های متداول

FAQ

طراحان انیمیشن می‌توانند به ایده‌های شما واقعیت ببخشند و محتوای شما را به شدت جذاب‌تر طراحی کنند. انیمیشن‌ها در حافظه و ذهن مخاطبان شما می‌مانند و تاثیرگذاری انیمیشن‌های تبلیغاتی به شدت زیاد است و حتی امکان وایرال شدن آن وجود دارد.

انیمیشن توجه‌ها را به خودش جلب می‌کند و این چیزی است که در تبلیغات به شدت به آن نیاز دارید. 90 درصد تبلیغات دیده نمی‌شوند و انیمیشن‌های تبلیغاتی بیشتر از هر مدل دیگری احتمال جلب توجه و همچنین ترغیب مشتری را دارند.

انیمیشن به شدت همگانی است و تقریبا برای تمام کسب و کارها کاربرد دارد. در تمام صنایع از آن استفاده می‌‌شود و می‌توان برای هر مدل محصول و یا هر سرویسی پیاده‌سازی کرد.

مدل انیمیشن و نوع طراحی، نحوه پیاده‌سازی و روایت و داستان انیمیشن، کاراکترها، جلوه‌های گرافیکی و صوتی و در نهایت هماهنگی آن با ماهیت بصری برند جزو مواردی است که باید برای سفارش انیمیشن در نظر بگیرید.

قوه تخیل بالا و امکان تصویرسازی و ترسیم خروجی نهایی کار، تسلط روی نرم‌افزارهای تخصصی مانند After Effects و Blender و Autodesk و موارد مشابه و همچنین ویرایش و بهینه‌سازی جزئیات و مواردی از این دست جزو ویژگی‌های شاخص و مهم یک طراح انیمیشن حرفه‌ای هستند.

هر طراح استانداردهای خاص خودش را دارد و متناسب با آن به شما قیمت اعلام می‌کند. کیفیت نهایی موردنظر شما، نوع انیمیشن، پیچیدگی و حجم کار و همچنین مدت زمان انیمیشن روی هزینه تاثیر می‌گذارند و برای محاسبه هم معمولا به ازای هر دقیقه یک مبلغ در نظر گرفته می‌شود.

بهترین فریلنسرهای طراح انیمیشن را به راحتی پیدا کنید.

پونیشا، خانه‌ی فریلنسرهای ایران است. پروژه‌های خود را با مهارت ساخت انیمیشن برون‌سپاری کنید و برای انجام آن‌ها به بهترین شکل ممکن، نیروی حرفه‌ای طراح انیمیشن دورکار یا حضوری استخدام کنید.

این تصویر ۴ تکه است که دو تصویر بالا دو خانم فریلنسر و تصویر پایین سمت راست فریلنسر آقا و تصویر سمت چپ یک مانیتور است

راهنمای سفارش ساخت انیمیشن

HELP

ساخت انیمیشن؛ سوپرشارژ تبلیغات کسب و کار شما

همه‌چیز خیلی زود تغییر می‌کند و اگر می‌خواهیم عقب نمانیم باید استراتژی‌ها و اکت‌های خلاقانه‌تری داشته باشیم. کسب و کارها تلاش می‌کنند به‌روزتر باشند و از هر تکنیکی برای جلب توجه مخاطبان و مشتریان استفاده کنند. ساخت انیمیشن کسب و کار شما را وارد یک مرحله جدید می‌کند. جایی که می‌توانید محصولات و خدمات‌تان را بهتر معرفی کنید. تبلیغات‌تان را تاثیرگذارتر کنید و در نهایت فروش بیشتری را تجربه کنید.

قفل‌هایی که سفارش انیمیشن باکیفیت و حرفه‌ای برای شما باز می‌کند

ساخت انیمیشن تبلیغاتی ترند این روزهاست، به چند دلیل ساده:

 • انیمیشن و مخصوصا انیمیشن‌های تبلیغاتی خیلی زود توجه مخاطبان را به خودشان جلب می‌کنند. 
 • می‌توان با انیمیشن‌ها یک داستان را به زیبایی روایت کرد. داستان‌سرایی قوی‌ترین عنصر یک استراتژی مارکتینگ و تبلیغات موفق است. 
 • سفارش انیمیشن تبلیغاتی آگاهی از برند یا همان Brand Awareness را به شدت تقویت می‌کند. چون بهتر با مخاطب ارتباط برقرار می‌کند و بیشتر در حافظه‌‌ها جا خوش می‌کند. 
 • امکان وایرال شدن انیمیشن‌ها و انفجار یک بمب به نام موفقیت و دیده شدن در کسب و کار شما وجود دارد.
 • ساخت انیمیشن امکان نمایش بهتر و دقیق‌تر محصولات شما را فراهم می‌کند. کاری که حتی ویدیو هم نمی‌تواند انجام دهد. چون با انیمیشن دست شما برای هر تغییر و هر خلاقیتی باز است. 
 • هزینه ساخت انیمیشن نسبت به ویدیو در همان سطح کمتر است و زمان ساخت و امکانات موردنیاز برای آن هم به مراتب کمتر است. 

یک طراح انیمیشن باید چه مهارت‌هایی داشته باشد؟

طراحی انیمیشن ترکیبی از هنرهای طراحی و نقاشی است و در کنار آن داستان‌سرایی و خلق موقعیت هم به آن اضافه شده‌اند. یک طراح انیمیشن باید به مهارت‌های زیر مجهز باشد:

 

 • باید بتواند استوری‌بورد یا صحنه‌های انیمیشن را قبل از اجرا ترسیم کند و یک طرح اولیه کلی از آن به شما بدهد تا خروجی نهایی در ذهن شما شکل بگیرد. 
 • با اصول ساخت انیمیشن و یا مخصوص انیمیشن تبلیغاتی آشنا باشد تا بتواند کاراکترها، پس‌زمینه‌ها و عناصر طراحی و داستان را مطابق با برند شما بچیند. 
 • از نرم‌افزارهای مدرن و به روز استفاده کند. ابزارهای متعددی برای ساخت انیمیشن دوبعدی و سه‌بعدی وجود دارند. هر طراح انیمیشنی با توجه به نیازش سراغ یکی از این ابزارها می‌رود.
 • توانایی استفاده از افکت‌های تصویری و صوتی مختلف را داشته باشد. تکسچرها، سایه‌ها، ریگ‌گذاری کاراکترها و همچنین مدل‌سازی دوبعدی یا سه‌بعدی را داشته باشد و بتواند خروجی نهایی مطلوب شما را عرضه کند. 

حالا سفارش انیمیشن سه‌بعدی یا دو بعدی؟

نمی‌توان گفت سه‌ بعدی حتما بهتر از دو بعدی است. هر کسب و کار نیازهای خاص خودش را دارد. ممکن است یک کسب و کار استایل مینیمال و دوبعدی را ترجیح بدهد. یا کسب و کار دیگری بخواهد با ساخت انیمیشن سه‌بعدی میزان واقعی بودن انیمیشن را بالاتر ببرد. در نهایت همه‌چیز به استراتژی شما بستگی دارد.

برای خلق استراتژی ساخت انیمیشن باید مواردی مانند پرسونای مخاطب، ماهیت کسب و کار، ماهیت محصولات و سرویس‌ها و … را بررسی کنید و در نهایت یک گزینه را انتخاب کنید.

ایده تاثیرگذار؛ ساخت انیمیشن تبلیغاتی برای معرفی محصولات

انیمیشن یک ویژگی مهم را به استراتژی مارکتینگ کسب و کارتان اضافه می‌کند: به مخاطبان شما اجازه می‌دهد تا حتی قسمت‌های دیده نشده محصول را هم ببینند، حتی قسمت‌هایی که با آچار و پیچ‌گوشتی هم باز نمی‌شوند.

شما با انیمیشن می‌توانید نحوه عملکرد محصول‌تان و بخش‌های مختلف آن را به بهترین شکل به نمایش بگذارید تا مخاطبان شما از کیفیت محصولی که قرار است بخرند مطمئن باشند. کاری که برندهای اپل و سامسونگ برای توضیح جزئیات محصول‌شان انجام می‌دهند.

هزینه ساخت انیمیشن به چه چیزهایی بستگی دارد؟

هزینه‌ها به انتظارات شما بستگی دارند. اینکه چه نوع انیمیشنی و با چه کیفیتی مدنظر شماست.

 • نوع انیمیشن روی هزینه تاثیر می‌گذارد. سفارش انیمیشن دو بعدی عمدتا هزینه کمتری دارد و مدل سه‌بعدی آن به دلیل بیچیدگی‌هایش پرهزینه‌تر است. 
 • پیچیدگی‌های خود انیمیشن مانند کاراکترها، صحنه‌پردازی، افکت‌های صوتی و تصویری و … هزینه را بالاتر می‌برند. 
 • زمان انیمیشن مسلما روی هزینه تاثیر می‌گذارد و معمولا قیمت ساخت انیمیشن هم با دقیقه محاسبه می‌شود. 
 • کیفیت نهایی کار مهم‌ترین عامل است. اگر خروجی موردنظر شما پیچیده و سخت و هزینه‌بر باشد و یا به یک تیم نیاز داشته باشد مسلما هزینه بیشتری پرداخت خواهید کرد. 
 • سطح ‌توانایی‌ها و مهارت طراح انیمیشن هم در قیمت‌گذاری نهایی موثر است و هر طراح با توجه به استانداردهایی که برای خودش در نظر گرفته قیمت مخصوص به خودش را می‌دهد. 

با پونیشا قدرت تخیل طراحان و قدرت تاثیرگذاری انیمیشن را به کار بگیرید

پونیشا شما را به بهترین طراحان انیمیشن متصل می‌کند. طراحان با تجربه‌ای که در زمینه‌های مختلف مانند انیمیشن معرفی محصول، ساخت انیمیشن تبلیغاتی، موشن گرافی و … کار کرده‌اند و می‌توانید در کمترین زمان ممکن به آن‌ها دسترسی پیدا کنید.

پروژه سفارش انیمیشن را روی پونیشا تعریف کنید و با مشاهده پیشنهادها و نمونه‌کارها با بهترین گزینه شروع به همکاری کنید. انیمیشن یک قدم رو به جلو برای رشد شماست و شما چند کلیک با آن فاصله دارید.

مشتریانمان به ما اعتماد کرده‌اند

افراد متخصص پیدا کنید و با پرداخت امن پونیشا، با اطمینان با آنها بصورت آنلاین کار کنید

امتیازدهی

تعداد آرا ۳۹,۳۷۵ / میانگین ۴.۸ رای