پونیشا

سفارش طراحی سایت حرفه‌ای

برای کسب و کارتان یک سایت حرفه‌ای داشته باشید. پونیشا به شما کمک می‌کند تا با دسترسی به بهترین طراحان وب سایت برای هرکاری یک سایت حرفه‌ای و منحصر به فرد سفارش دهید.

یک لپ تاب که بالای صفحه نمایش آن طراحی سایت نوشته شده و لوگو وردپرس، جوملا،perestashop و shopping carrts در این تصویر است

مراحل سفارش طراحی سایت

STEPS
۱. ثبت پروژه

همه‌ی جزئیاتی را که لازم است طراح سایت درباره‌ی آن پروژه بداند، همراه با بودجه مد نظر خود، نوشته و ثبت کنید.

۲. انتخاب طراح سایت

از بین پیشنهادهای دریافتی در بخش پیام‌های من، طراح سایت مورد نظر خود را با دقت انتخاب کنید.

۳. نظارت بر پروژه

در طول فرآیند پروژه، با طراح تعامل داشته و بر روی پروژه نظارت کنید تا بهترین خروجی را داشته باشید.

۴. پرداخت امن

پونیشا تا انتهای پروژه‌، همراه شما خواهد بود. پس از رضایت از کیفیت کار، پرداخت نهایی را در بستر امن پونیشا انجام دهید.

نمونه کار های طراح سایت

TOPWORKS

چرا پونیشا؟
WHY
طراحی سایت کاملا حرفه‌ای

همکاری با جامعه‌ی فریلنسرهای حرفه‌ای پونیشا به شما این امکان را می‌دهد تا یک وبسایت جذاب، منحصربه‌فرد و همسو با اهداف سازمانی برند خود داشته باشید که بتواند در طی چند ثانیه، تاثیری ماندگار بر جای بگذارد.

طرح‌ها و ایده‌های متفاوت

با ثبت پروژه در پونیشا، ایده‌ و پیام‌های زیادی از طرف طراحان متخصص، برای طراحی سایت خود دریافت خواهید کرد که می‌توانید از بین آن‌ها، فریلنسر مورد علاقه خود و یا طراح سایت تمام وقت را استخدام کنید.

تضمین بازگشت پول

پونیشا از ابتدا تا انتهای پروژه‌، همراه شما خواهد بود. اگر در حین انجام پروژه با مشکل مواجه شدید یا در انتهای پروژه، از انجام کار رضایت نداشتید، می‌توانید بعد از تایید تیم داوری پونیشا، پول خود را پس بگیرید.

یک میز و صندلی که روی آن یک لپ تاپ، چراغ مطالعه، دفترچه یادداشت، ماگ، مداد و جامدادی،گلدان و آیکون پونیشا است
فریلنسر در پونیشا
0
پروژه‌ ثبت‌شده در پونیشا
0
پروژه‌ انجام شده
0
نمونه کار ثبت شده
0
به ما اعتماد کردند
TRUST
لوگو سایت زومیت
لوگو سایت دیجیاتو
لوگو سایت همیار وردپرس
لوگو سایت ژاکت
لوگو سایت کافه بازار
لوگو سایت الو پیک
لوگو سایت کانون ایران نوین
لوگو سایت ایران سرور
لوگو سایت وبرگول
لوگو سایت پیوست
لوگو سایت دیوار
لوگو سایت شیپور
لوگو سایت زرین پال
لوگو سایت فونت ایران
لوگو سایت تسکولو
لوگو سایت زومیت
لوگو سایت دیجیاتو
لوگو سایت همیار وردپرس
لوگو سایت ژاکت
لوگو سایت کافه بازار
لوگو سایت الو پیک
لوگو سایت کانون ایران نوین
لوگو سایت ایران سرور
لوگو سایت وبرگول
لوگو سایت پیوست
لوگو سایت دیوار
لوگو سایت شیپور
لوگو سایت زرین پال
لوگو سایت فونت ایران
لوگو سایت تسکولو

پرسش‌های متداول

FAQ

هزینه‌ی طراحی سایت با توجه به فاکتور های زیادی از جمله، زمان مد نظر شما، ماهیت پروژه، درخواست شما از فریلنسر و … می‌تواند در تعیین قیمت نهایی موثر باشد. شما همچنین می‌توانید برای تخمین راحت‌تر هزینه‌‌ها به مقاله راهنمای تعرفه‌ طراحی سایت، مراجعه نمایید.

برای سفارش طراحی وبسایت، کافی است پروژه‌ی خود را در پونیشا ثبت کنید. سپس از بین پیشنهادهایی که فریلنسرها ارسال می‌کنند (شامل هزینه، نحوه‌ی انجام کار و زمان‌بندی)، یک مورد را انتخاب کنید. پس از انجام پروژه و رضایت کامل از انجام کار، اقدام به آزادسازی هزینه برای فریلنسر کنید.

شما می‌توانید نمونه کارهای قبلی، امتیازها و نظرات سایر کارفرمایان را در پروفایل هر فریلنسر بررسی و با یکدیگر مقایسه کنید تا بتوانید بهترین فریلنسر طراح سایت را انتخاب کنید.

خدمات طراحی وب بسته به ماهیت پروژه متفاوت است‌. اما به زبان ساده و به طور کلی، یک طراح سایت، Layout و طرح کلی و جزئی وبسایت را می‌سازد‌. آن‌ها با استفاده از برنامه‌های طراحی، جلوه‌های بصری زیبا و ظاهری غیر قابل فراموش شدن به وبسایت می‌دهند. 

یک وبسایت با طراحی خوب، می‌تواند تاثیر خوبی بر مشتریان احتمالی شما داشته باشد. همچنین می‌تواند به شما کمک کند که تصویر ماندگار تری از کسب و کار خود بر ذهن مخاطب بر جای بگذارید.

در همکاری با فریلنسر های طراحی وبسایت، شما به عنوان کارفرما، قابلیت مقایسه و مشاهده‌ی پروژه‌های پیشینِ او و سایرین را دارید. همچنین هزینه‌های کلیِ سپردنِ پروژه به فریلنسر به مراتب به صرفه تر از سپردنِ همان پروژه به آژانس ها است.

تا کنون فریلنسرهای طراحی سایت موفق به ثبت بیش از هزاران پروژه موفق در این زمینه شده‌اند. همچنین پونیشا با فریلنسر های خلاق و حرفه‌ای خود، امکان پرداختِ امن پس از اتمام و رضایت از کار و پشتیبانی لحظه‌ی، تجربه‌ای خوشایند برای شما به ارمغان می‌آورد.

بهترین فریلنسرهای طراحی سایت را به راحتی پیدا کنید.

پونیشا، خانه‌ی فریلنسرهای ایران است. پروژه‌های خود را با مهارت طراحی سایت، به راحتی برون‌سپاری کنید و برای انجام آن‌ها به بهترین شکل ممکن، نیروی متخصص استخدام کنید.

این تصویر ۴ تکه است که دو تصویر بالا دو خانم فریلنسر و تصویر پایین سمت راست فریلنسر آقا و تصویر سمت چپ یک مانیتور است

راهنمای سفارش سایت

HELP

چرا داشتن یک وبسایت با طراحی خوب برای کسب و کار من ضروری است؟

یک وبسایت با طراحی خوب، امکان رشد فروش محصولات شما را فراهم می‌کند و بازدیدکنندگان سایت شما را به طرز چشم‌گیری افزایش می‌دهد؛ و این به معنای تبدیل مشتری بالقوه به مشتری بالفعل است. همچنین یک وبسایت هماهنگ و یک‌پارچه با کسب و کار شما باعث افزایش وفاداری مشتری به برند شما می‌شود.

امروزه، داشتن یک وبسایت جذاب و در عین حال آموزنده برای هر کسب و کاری ضروری است.طراحی سایت معمولا به جنبه‌های تجربه کاربران اشاره بیشتری دارد تا توسعه نرم‌افزار.

یک طراح سایت بر روی ظاهر، چیدمان و در برخی موارد، محتوای یک وبسایت کار می‌کند. برای مثال، ظاهر یک وبسایت به رنگ‌ها، فونت‌ها و تصاویر استفاده شده مربوط می‌شود. ‎‌Layout  به چگونگی ساختار و طبقه بندی اطلاعات اشاره دارد. یک وبسایت با طراحی خوب برای استفاده آسان کاربر، و زیبایی ظاهری و همچنین برای تناسب هویت کسب و کار با آن، طراحی می‌شود.

در واقع یک وبسایت خوب باید با تمرکز بر سادگی طراحی شده باشد، به طوری که هیچ اطلاعات و عملکرد اضافی که منجر به حواس پرتی کاربر شود را شامل نشود. از آن جایی که هدف اصلی و نهایی یک سایت جلب اعتماد مخاطب است، پس حذف هرچه بیشتر جزییات اضافی ضروری است.

طراحی یک سایت خوب می‌تواند کاملا پیچیده و طاقت فرسا به نظر برسد، اما اگر شما نیز قصد راه‌اندازی و  سفارش طراحی سایت برای کسب و کار خود را دارید، به صفحه‌ی درستی آمده‌اید. فریلنسرهای حرفه‌ای و خلاق پونیشا در زمینه انواع خدمات طراحی سایت از جمله، طراحی سایت فروشگاهی، سایت شرکتی، وردپرسی و شخصی می‌توانند تحولی در کسب و کار و برند شما ایجاد کنند.

چرا کسب و کار ها به طراحی سایت نیاز دارند؟

  • تاثیر اولیه ماندگار:

    یک سایت با طراحی مناسب، قابلیت تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل را با اولین بازدید دارا است.

  • رتبه بندی بهتر در گوگل:

    طراحی وب دارای المان‌های مختلفی است که می‌تواند به کسب و کار شما رتبه بهتر و بالاتری در گوگل بدهد.

  • ثبات برند:

    چندین ویژگی کلیدی برند شما، مثل لوگو، رنگ، و فونت می‌تواند برای شما این اطمینان را حاصل کند که مخاطبان شما، برند شما را به خاطر می‌آورند و آن را به راحتی از سایر رقبا تشخیص می‌دهند.

ویژگی یک وبسایت با طراحی خوب چیست؟

یک سایت خوب، تعادل میان ظاهر زیبا و کاربردی بودن ایجاد می‌کند. در بخش ظاهری، یک سایت خوب باید دارای: فونت، رنگ، شکل، صفحه‌آرایی، آیکن، لوگو، تصاویر و ویدیو های مناسب و یک پارچه با برند و کسب و کار شما باشد. اما در بخش کاربردی بودن سایت، نحوه مشاهده وبسایت شما توسط موتورهای جستجو اهمیت زیادی دارد.

برخی از برجسته‌ترین نکات در رابطه با یک وبسایت خوب عبارت‌اند از: سهولت دسترسی به وبسایت، تعامل مفید با کاربر بدون ایجاد مزاحمت‌هایی مثل پاپ آپ‌های بی‌مورد و یا پخش خودکار ویدیو، سرعت قابل قبول، ساختار کلی سایت، سازگاری با همه دستگاه ها مثل: موبایل، تبلت و … .

با پونیشا خیلی راحت طراح سایت استخدام کن!

آیا برای طراحی سایت اختصاصی خود به دنبال یک فرد یا تیم حرفه‌ای هستید؟ این روزها که اغلب کسب و کارها به اهمیت داشتن وب سایت پی برده‌اند که باعث افزایش رقبا در همه زمینه‌ها شده است. به همین دلیل باید به دنبال طراحانی باشید که برای شما یک سایت خاص و با ویژگی‌ها و امکانات منحصر به فرد طراحی کنند.

پونیشا بستری است که از طریق آن می‌توانید با حرفه‌ای‌ترین فریلنسرهای طراحی وب سایت ارتباط برقرار کنید. اطلاع از سابقه کار، رزومه، تجربه و میزان مهارت‌ها در پروفایل هر طراح درج می‌شود.

پونیشا از ابتدا تا انتهای پروژه‌، همراه شما خواهد بود. اگر در حین انجام پروژه با مشکل مواجه شدید یا در انتهای پروژه، از انجام کار رضایت نداشتید، می‌توانید بعد از تایید تیم داوری پونیشا، پول خود را پس بگیرید.

مشتریانمان به ما اعتماد کرده‌اند

افراد متخصص پیدا کنید و با پرداخت امن پونیشا، با اطمینان با آنها بصورت آنلاین کار کنید

5 ستاره برای امتیاز دهی که این تصویر عدد ۴.۵ را نمایش می‌دهد

تعداد آرا ۵۱,۲۴۵ / میانگین ۴.۶ رای