بهترین فریلنسرهای HTML را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت HTML را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید

برترین فریلنسرهای HTML در پونیشانظرات برخی از مشتریان ما


HTML به زبان نوشتاری صفحات وب گفته می‌شود که مخفف عبارت Hypertext Mark-up Language است. اما در معنای دقیق‌تر HTML چیست؟ HTML یک زبان برنامه نویسی نیست، بلکه از آن برای نشانه‌گذای ابرمتن‌ها استفاده می‌شود. این زبان جهت ساختارمند کردن اطلاعات و جداسازی اجزای یک نوشتار نظیر عناوین، تصاویر، بندها، فهرست‌ها و مواردی از این دست استفاده می‌شود. از این ساختار برای صفحه‌آرایی وب استفاده نمی‌شود. به عبارت بهتر HTML زبانی است که کامپیوترها از آن برای فهم صفحات وب استفاده می‌کنند. اگر شما نیز نیاز به انجام پروژه HTML و استخدام HTML کار دارید، بهتر است در ادامه با ما همراه باشید تا درباره کاربردهای آن بیشتر بدانیم.

کاربرد HTML چیست؟

کدهای HTML صفحات وب شما را به جای نمایش به شکل کدهای ساده، ساختاری ظاهری و دقیق می‌بخشند. با این زبان می‌توان اقدام به ساخت عناوین، تیترها و زیرتیترها کرد. از HTML برای ساخت فهرستی از شماره‌ها، رسم پاراگراف‌ها، برجسته‌کردن (Italic) متن، افزودن تصویر و لینک و بسیاری موارد دیگر استفاده می‌شود.

زبان HTML به همراه CSS و JS، عناصر اصلی یک صفحه از وب‌سایت را تشکیل می‌دهند. در واقع بدون وجود HTML نمی‌توان اقدام به طراحی سایت کرد. HTML و CSS اهمیت زیادی در دنیای وب دارند. در ادامه برخی از مزایا و معایب HTML را مرور می‌کنیم.

مزایای استفاده از HTML در طراحی سایت چیست؟

اگر تاکنون نمونه پروژه HTML را انجام داده یا سفارش آن را داده باشید، حتماً از مزایای آن باخبر هستید. برخی از مزایای HTML شامل موارد زیر است:

• فراگیری آن راحت است

• در هر مرورگری می‌توان آن را اجرا کرد

• متن باز و رایگان است

• قابل ادغام با زبان‌هایی نظیر PHP است

البته این زبان دارای معایب و محدودیت‌هایی نیز هست. استفاده از HTML در مرورگرهای قدیمی دارای ضعف‌های زیادی است؛ با این حال این مسئله را نمی‌توان ناشی از ایرادات HTML دانست.

از طرف دیگر به دلیل نبودن منطق در برنامه‌نویسی لازم است هر صفحه از وب را به صورت جداگانه طراحی کرد. همچنین برای تعامل با کاربران به زبان‌های سمت سرور وابسته است. لازم به ذکر است که برای به کارگیری کدهای CSS لازم است حتماً از HTML استفاده شود. درواقع HTML مانند اسکلت ساختمان و CSS نمای آن است.

قیمت پروژه‌های HTML چگونه محاسبه می‌شود؟

 قیمت پروژه HTML و انجام پروژه HTML و CSS وابسته به متغیرهای زیادی است. تجربه و سابقۀ تیم طراحی، حجم پروژه، زبان برنامه‌نویسی اصلی سایت، مدت زمان و کیفیت کار از موارد مؤثر در قیمت پروژه هستند. خدمات و پشتیبانی‌های بعدی نیز در قیمت پروژه‌ها تأثیرگذارند. بسته به اینکه پروژه در چه گرایشی باشد و به چه نوع سایتی نیاز داشته باشید نیز هزینه‌های متغیری را متقبل خواهید شد. اگر قصد سفارش پروژه HTML را دارید، می‌توانید هم اکنون پروژه خود را در پونیشا ثبت کنید تا فریلنسرهای ماهر و باتجربه، پیشنهادات خود را برای انجام پروژه، برایتان ارسال کنند.پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
HTML
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

ایده های خود را با فریلنسرهای HTML به واقعیت تبدیل کنید