بهترین فریلنسرهای مای اسکیوال (MySQL) را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت مای اسکیوال (MySQL) را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید

برترین فریلنسرهای مای اسکیوال (MySQL) در پونیشانظرات برخی از مشتریان ما


MySQL یکی از معروف‌ترین سیستم‌های مدیریتی دیتابیس است که در بیش از بیست نوع پلتفرم قابل اجراست. با توجه به ضرورت MySQL در برنامه‌‌نویسی، خوب است با کاربردها و مزایای پروژه‌هایی که به وسیله‌ی MySQL انجام می‌شود بیشتر آشنا شوید.

MySQL چیست؟

سیستم مدیریتی دیتابیس MySQL می‌تواند در پلتفرم‌های مختلفی مانند لینوکس و ویندوز اجرا شود و به صورت ترکیبی با PHP مورد استفاده قرار بگیرد. امروزه از MySQL به عنوان یک جایگزین Microsoft Access یا SQL server استفاده می‌شود. این سیستم توسط یک شرکت سوئدی در سال 1994 عرضه شد و به صورت یک رابطه منبع باز با مدل مشتری-سرور کار می‌کند. این نرم‌افزار را همچنین می‌توان در پلتفرم مخصوص خود نصب کرد و کد ساختاری آن را سفارشی‌سازی کرد.

تفاوت SQL و MySQL چیست؟

در ابتدا باید بدانید که MySQL و SQL به هیچ عنوان یکسان نیستند. MySQL یکی از بهترین اسم‌های تجاری برای نرم افزار RDBMS بوده که مدل مشتری-سرور را اجرا می‌کند. این نرم‌افزار به زبان‌های برنامه‌نویسی مختلفی نوشته شده است اما SQL همواره اصلی‌ترین زبان جهت تعامل با دیتابیس است. درواقع، SQL به سرور دستور می‌دهد که چه کاری باید با داده انجام شود.

کاربردها و مزایای انجام پروژه MySQL:

از آنجایی که MySQL یکی از معروف‌ترین دیتابیس سرور دنیا محسوب می‌شود، طبیعتاً دارای کاربردها و مزیت‌های زیادی است و انجام پروژه MySQL خواهان زیادی دارد و حتی معروف‌ترین برندها مثل گوگل و فیسبوک نیز از آن استفاده می‌کنند. همچنین مالک سایت ویکی‌پدیا نیز از این سیستم برای زیرساخت‌های دیتابیس خود بهره می‌برد.

 از مهم‌ترین مزیت‌های MySQL می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استفاده به صورت رایگان برای کاربران
  • کارایی بسیار بالا
  • سهولت در پیکربندی و یادگیری فوق العاده ساده
  • داشتن امنیت بالا
  • سازگار بودن با سیستم عامل‌های لینوکس و ویندوز
  • در دسترس داشتن کد اصلی

نتیجه گیری:

MySQL یکی از بهترین سیستم‌های دیتابیس است که در سیستم عامل‌های مختلف قابل اجراست. این سیستم دارای کاربردها و مزیت‌های زیادی است که در این بخش آن‌ها را معرفی کردیم. اگر شما نیز قصد سفارش پروژه MySQL را دارید و می‌خواهید از خدمات بهترین متخصصان بهره ببرید، کافی است پروژه مای اس کیو ال خود را در پونیشا ثبت کنید.


پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
مای اسکیوال (MySQL)
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

ایده های خود را با فریلنسرهای مای اسکیوال (MySQL) به واقعیت تبدیل کنید