1. خانه
  2. راهنما
  3. کارفرما
  4. راهنمای صفحه دریافت پیشنهادها

راهنمای صفحه دریافت پیشنهادها

در این صفحه، پیشنهاد فریلنسرهایی را مشاهده می کنید که تمایل دارند با شما همکاری داشته باشند.

برای ارسال پیام، بر روی دکمه گفتگو در پایین پیشنهاد فریلنسر کلیک کنید. برای ارسال پیام های بعدی می توانید از طریق سیستم چت پونیشا و یا از طریق صفحه پیام های من اقدام کنید.

شما می توانید برای یک پروژه بر اساس نیاز خود تا ۱۰ فریلنسر انتخاب کنید. فریلنسرها با هم ارتباط نخواهند داشت و شما با هر کدام بصورت جداگانه در ارتباط خواهید بود.

امکانات مناسبی برای فیلتر کردن فریلنسرها در این صفحه قرار داده شده است که انتخاب را برای شما راحت تر کند.

ممکن است در پروژه شما شرایطی بوجود بیاید و یا تعداد پیشنهادات پروژه شما زیاد باشد و نخواهید بعضی از پیشنهادها نمایش داده شود. همینطور پیشنهادهایی وجود دارد که نیاز شما را برطرف نمی کند و تمایلی به همکاری با فریلنسر مورد نظر ندارید و می خواهید آن ها را مخفی کنید. برای حل این مشکل به راحتی پیشنهادهایی را که نمی خواهید انتخاب کنید را می توانید مخفی کنید. شما می توانید یک پیشنهاد را مخفی کنید و یا در فهرست پیشنهادات مورد علاقه خود قرار دهید. هر زمان مجددا بر روی علامت مربوطه کلیک کنید، پیشنهاد به حالت اولیه باز می گردد و در قسمت – همه پیشنهادها – قرار می گیرد.

همچنین می توانید پیشنهادها را بر اساس بالاترین رتبه، پایین ترین رتبه، بیشترین امتیاز، کمترین امتیاز، بالاترین قیمت، و پایین ترین قیمت مشاهده کنید.

یکی دیگر از امکاناتی که در این صفحه در نظر گرفته شده است، این است که می توانید از طریق منوی سمت چپ صفحه، پیشنهادها را بر اساس مبلغ پیشنهاد، مجموع امتیاز، رتبه فریلنسر، زمان انجام کار (زمان تحویل پروژه)، فیلتر کنید و انتخاب کنید که آیا تمایل دارید پیشنهاد فریلنسرهایی را مشاهده کنید که نمونه کار دارند یا خیر، و وضعیت عضویتشان برنزی، نقره ای، یا طلایی باشد.

پس از اینکه تمامی پیشنهادات را بررسی کردید و تمایل داشتید با فرد مشخصی همکاری را آغاز کنید، میبایست در قسمت پیشنهادها، بر روی پیشنهاد فرد مورد نظر خود بروید و بر روی انتخاب فریلنسر کلیک کنید.

با انتخاب فریلنسر، وارد صفحه ای خواهید شد که در آن مبلغ پرداخت امنی که فریلنسر درخواست داده است، نمایش داده می شود. در این مرحله، شما می توانید پرداخت امن را ایجاد نکنید و آن را فعال نکنید و ابتدا شناخت بیشتری از فریلنسر کسب کنید و با وی مذاکره و گفتگو کنید.

در صورتی که قبلا با وی مذاکره کرده اید و اطمینان دارید که می خواهید وی را انتخاب کنید، می توانید پرداخت امن را فعال کنید و پیش از شروع به کار، پرداخت امن ایجاد کنید.

سپس قسمت میز کار برای شما فعال می شود و می توانید وارد میز کار شوید.

زمانی که وارد میز کار شدید، می بایست صبر کنید تا فریلنسر نیز انجام پروژه را تایید کند و موافقت کند که با شما همکاری خواهد کرد. فریلنسر ۵ روز فرصت دارد تا انجام پروژه را تایید کند و اگر تایید نکند، دیگر به عنوان فریلنسر پروژه در نظر گرفته نخواهد شد و اگر برایش پرداخت امن ایجاد شده باشد، مبلغ به کارفرما بازخواهد گشت.

هر زمان فریلنسر نیز انجام پروژه را قبول کرد، پروژه در دست اقدام قرار می گیرد و به راحتی می توانید با یکدیگر در ارتباط باشید و پروژه را با موفقیت به سرانجام برسانید.

آیا این مطلب مفید بوده است؟