1. خانه
  2. راهنما
  3. عمومی
  4. پرداخت امن پونیشا چیست؟

پرداخت امن پونیشا چیست؟

پرداخت کارفرما به فریلنسر از طریق پرداخت امن پونیشا انجام می شود، یعنی کارفرما پرداخت را به پونیشا انجام می دهد و هر زمان که پروژه را تحویل گرفت و از نتیجه کار راضی بود پرداخت امن را آزاد کرده و پونیشا مبلغ را به حساب فریلنسر انتقال می دهد.

پرداخت امن پونیشا برای محافظت از کارفرما و فریلنسر طراحی شده است. همه پرداخت ها در پونیشا می بایست از طریق ایجاد پرداخت امن انجام شود. هر گونه درخواست پرداخت خارج از سایت خلاف قوانین سایت می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل، پونیشا هیچ مسئولیتی قبول نخواهد کرد.

پس بهتر است به کاربرانی که قوانین سایت پونیشا را نادیده میگیرند و سعی دارند تا پروژه را از سیستم خارج کنند، اطمینان نکنید.

فریلنسر در هنگام ارسال پیشنهاد و در میزکار پروژه، می تواند برای کارفرما درخواست پرداخت امن ارسال کند و کارفرما می تواند درخواست را قبول یا رد کند. همینطور کارفرما می تواند به هر میزان که صلاح دانست، برای فریلنسر پرداخت امن ایجاد کند.

اگر پرداخت امن قبل از تحویل کار آزاد شود، پونیشا هیچ مسئولیتی قبول نخواهد کرد.

همینطور فریلنسر می بایست پروژه را پس از ایجاد کامل مبلغ پروژه بصورت پرداخت امن، تحویل دهد اگر پروژه زودتر تحویل داده شود و کارفرما مبلغ پرداخت امن را ایجاد نکند، مسئولیت آن به عهده فریلنسر می باشد.

حتما قوانین سایت پونیشا در ارتباط با پرداخت امن را مطالعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر از چگونگی ایجاد پرداخت امن راهنمای چطور پرداخت امن ایجاد کنم؟ را مطالعه کنید

آیا این مطلب مفید بوده است؟