1. خانه
  2. راهنما
  3. کارفرما
  4. چرا و چطور پروژه خود را تمام وقت کنم؟

چرا و چطور پروژه خود را تمام وقت کنم؟

همانطور که در راهنما و قوانین سایت آمده است، قراردادن اطلاعات تماس به هر نحو در پونیشا مجاز نیست و هر پروژه و پرداخت های آن می بایست در داخل سایت پونیشا انجام گیرد و در هیچ قسمت از سایت، از اطلاعات تماس (تلگرام، اسکایپ، ایمیل، تلفن، …) استفاده نمی شود و امکان ملاقات حضوری نیز وجود ندارد.

متاسفانه اگر تخلفی مشاهده شود، بدون اطلاع به کاربر، پروژه مربوطه و حساب کاربری وی مسدود و حذف می شود.

در صورتی که تمایل به استخدام پاره وقت یا تمام وقت و درج اطلاعات تماس یا تبادل اطلاعات تماس دارید، می توانید پروژه خود را ویرایش کنید و آن را تمام وقت کنید. تنها در پروژه های تمام وقت، امکان رد و بدل کردن اطلاعات تماس وجود دارد. برای ایجاد پروژه تمام وقت می‌‌بایست 215 هزار تومان موجودی داشته باشید.

با توجه به اینکه کارفرما این هزینه را بابت ایجاد پروژه خود می‌پردازد، علی رغم ممنوعیت ارسال اطلاعات تماس در سایت پونیشا، کارفرما و پیمانکار انتخاب شده امکان دریافت و ارسال اطلاعات تماس خود را در پیام های خصوصی و قسمت گفتگو خواهند داشت. همینطور از کارفرما و پیمانکار  تا سقف 50,000,000 ریال کمیسیون دریافت نمی شود.

پروژه های بازاریابی نیز از جمله پروژه هایی هستند که می بایست به صورت تمام وقت ثبت شوند زیرا قابلیت اجرایی شدن در پونیشا را ندارند و حتما نیاز به برقراری اطلاعات تماس با کاربر مقابل می باشد.

برای تمام وقت کردن پروژه، پس از تکمیل فرم ایجاد پروژه، قسمت تمام وقت را فعال کنید و بر روی پرداخت و ایجاد پروژه کلیک کنید.

 

آیا این مطلب مفید بوده است؟