1. خانه
  2. راهنما
  3. کارفرما
  4. چرا پروژه من تائید نشد؟

چرا پروژه من تائید نشد؟

اگر پروژه شما تائید نشده است، لطفا این راهنما را مطالعه کنید. ممکن است بتوانید با تغییراتی ساده، پروژه خود را ویرایش و مجددا برای تائید ارسال کنید.

پروژه‌هایی که در پونیشا تائید نمی‌شوند

– پروژه‌هایی که در ارتباط با ارسال اسپم (هرزنامه، پیام ناخواسته) و اسپایدرهای غیر قانونی شناخته شود. به هر روش ایمیل، پیامک و …
– پروژه‌هایی که در ارتباط با هک باشد و برای دیگران ایجاد مزاحمت کند. هر گونه درخواست هک و …
– پروژه‌هایی که به منظور تبلیغ سایت یا فروش محصول شناخته شود. مانند فروش دامنه یا سایت و …
– پروژه‌هایی که خلاف قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران باشد. مانند سایت های همسریابی یا پیش بینی مسابقات فوتبال، بازی پوکر و قمار، و …
– پروژه‌هایی که قوانین کپی رایت را نقض کند. مانند درخواست کپی کردن، ریپ کردن و …
– پروژه‌هایی که برای جذب سرمایه گزار یا شریک یا هم تیمی ایجاد می‌شود یا درخواست انجام کار بصورت رایگان را دارد.

اگر پروژه شما شامل هیج یک از موارد بالا نیست، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

پروژه خود را ویرایش کنید

نام پروژه
اگر از عبارت استخدام، دعوت به همکاری و مانند این‌ها در نام پروژه استفاده کردید، پروژه می‌بایست فقط بصورت تمام وقت ایجاد شده باشد. موجودی حساب شما برای ایجاد پروژه تمام وقت می‌بایست مساوی مبلغ گزینه تمام وقت + مبلغ ایجاد پروژه باشد، در غیر اینصورت پروژه شما تمام وقت نخواهد شد.
اگر از لینک و آدرس سایت در نام پروژه استفاده کرده‌اید یا سایت خود را معرفی کرده‌اید، این اطلاعات را از عنوان و متن پروژه حذف کنید.
در بعضی پروژه‌ها، کارآفرین می‌بایست سایت خود را به فریلنسر معرفی کند، ولی این کار می‌بایست فقط از طریق پیام خصوصی صورت گیرد. شما تعهد می‌کنید که قوانین سایت را مطالعه کرده‌اید، بنابراین تمامی پرداخت‌ها می‌بایست از طریق پرداخت امن و در داخل سایت انجام شود.

توضیحات پروژه
اگر در قسمت توضیحات پروژه، به جای کاری که باید انجام شود، بر روی مهارت و شهری که فریلنسر در آن زندگی می‌کند تاکید کنید. پروژه شما می‌بایست بصورت تمام وقت ایجاد شود.

در بعضی پروژه‌ها، کارآفرین می‌بایست سایت خود را به فریلنسر معرفی کند، ولی این کار می‌بایست فقط از طریق پیام خصوصی صورت گیرد. در صورتی که مشاهده شود در قسمت پیام خصوصی، با ارسال آدرس سایت شخصی، پروژه را به خارج از سایت هدایت کرده اید و اطلاعات تماس رد و بدل شده است، پروژه بدون اخطار حذف خواهد شد.

برای استخدام، دعوت به همکاری و پروژه هایی مانند بازاریابی، پروژه حتما باید بصورت تمام وقت ایجاد شود.

اگر سایت خود را در متن پروژه معرفی کرده اید یا اطلاعات تماس در متن پروژه خود قرار داده اید، این اطلاعات را حذف کنید. حتی پروژه‌های تمام وقت نیز اجازه درج اطلاعات تماس در متن پروژه را ندارند.

متن پروژه حتما می بایست به زبان فارسی تایپ شده باشد.

پروژه هایی که در عنوان و متن آنها انجام پایان نامه و پروژه دانشجویی قید شده باشد و به نوعی نشاندهنده انجام پروژه دانشجوبی از طریق شخص دیگری باشد، تایید نمیشوند.

پروژه هایی که در آن ها درخواست ارسال اتود اولیه شده باشد تایید نمی شوند.

همچنین پروژه هایی که متن پروژه بسیار کوتاه باشد و قابل فهم نباشد تایید نمی شوند. شما می بایست توضیحات کاملتری به متن پروژه اضافه کنید تا فریلنسرها متوجه درخواست شما شوند، بدانند چه کاری باید برای شما انجام دهند، و در نهایت بهتر پیشنهادات خود را ارسال کنند.

فایل ضمیمه پروژه
اگر فایل شما شامل اطلاعات تماس است آن را حذف کنید یا فایل دیگری جایگزین کنید.

نکات مهم:
– بصورت کلی اگر می‌خواهید کاربری را استخدام کنید یا خارج از پونیشا با وی در ارتباط باشید، پروژه می بایست بصورت تمام وقت ایجاد شود.
– بعضی افراد پروژه را معمولی ثبت می‌کنند و بر خلاف قوانین سایت اطلاعات تماس ارسال یا درخواست می‌کنند. لطفا شما این کار را نکنید. برای انجام این کار، پروژه می‌بایست تمام وقت باشد.
– شما تعهد می‌کنید که قوانین سایت را مطالعه کرده‌اید، بنابراین تمامی پرداخت‌ها می‌بایست از طریق پرداخت امن و در داخل سایت انجام شود.
– اگر کاربری اطلاعات تماس درخواست کرد یا از شما درخواست کرد تا مبلغ را خارج از سایت و مستقیم به وی پرداخت کنید، بلافاصله کاربر را گزارش کنید. راهنمای پرداخت امن را مطالعه کنید.

آیا این مطلب مفید بوده است؟