1. خانه
  2. راهنما
  3. کارفرما
  4. چطور برای پروژه یک توضیح خوب بنویسم؟

چطور برای پروژه یک توضیح خوب بنویسم؟

اگر پروژه شما نتواند توجه فریلنسرهای حرفه ای را به خود جلب کند، پیشنهاد خوبی دریافت نخواهید کرد. سعی کنید برای ایجاد پروژه خود وقت کافی صرف کنید.

انتخاب عنوان : عنوان مناسب برای پروژه خود انتخاب کنید. عنوان مناسب عنوانی است که بلافاصله فریلنسر مفهوم پروژه شما را متوجه شود و علاقمند شود جزئیات پروژه شما را بررسی کند.

انتخاب بودجه : در انتخاب بودجه دقت کنید. اگر بودجه شما خیلی پایین باشد، فریلنسرهای خوب مطلع نمی شوند یا علاقه ای برای ارسال پیشنهاد روی پروژه شما نشان نخواهند داد.

با کمی تحقیق و جستجو می توانید به راحتی بودجه مناسب برای پروژه خود را پیدا کنید.

انتخاب مهارت های مناسب : مهارت هایی را انتخاب کنید که انجام پروژه شما به آن نیاز دارد. درصورت انتخاب مهارت های اشتباه، فریلنسرهایی که مهارت انجام پروژه شما را دارند انتخاب نمی شوند.

توضیحات پروژه : کارهایی که باید برای شما انجام شود را با دقت وارد کنید. تا جای ممکن جزئیاتی که برای شما مهم است را بنویسید. شما می توانید یک فایل ضمیمه پروژه کنید. توضیحات باید طوری باشد که فریلنسر بتواند زمان انجام پروژه شما را برآورد کند تا بتواند برای انجام آن قیمت مناسب پیشنهاد دهد.

فریلنسرها دوست دارند با کارفرمایانی کار کنند که به صورت مشخص و واضح می دانند چه می خواهند. اگر اطلاعات کافی ندارید، یک پروژه ایجاد کنید تا افراد متخصص به شما راهنمایی لازم را ارائه دهند.

ادبیات به کار رفته در متن پروژه نیز، تاثیر زیادی در دریافت پیشنهادات حرفه ای تر دارد.

آیا این مطلب مفید بوده است؟