1. خانه
  2. راهنما
  3. کارفرما
  4. چطور یک پروژه را با موفقیت به انجام برسانم؟

چطور یک پروژه را با موفقیت به انجام برسانم؟

هدف، انجام موفقیت آمیز پروژه است. برای این کار می‌بایست ارتباط خود را در طول انجام کار با فریلنسر حفظ کنید. اگر قرار است کار یک هفته‌ای انجام شود، در طول هفته حتما روند انجام پروژه را هر روز پیگیری کنید.

اگر فریلنسر از شما سوال پرسید، فورا به وی پاسخ دهید تا کار عقب نماند. اگر اشتباهی صورت گرفت، فریلنسر را راهنمایی کنید یا توضیحات لازم را به وی ارئه کنید تا پروژه در مسیر درست قرار گیرد. به اندازه کافی به فریلنسر وقت دهید تا کار را انجام دهد. شما مدیر پروژه خود هستید و می‌بایست بتوانید بدون اینکه فریلنسر را تحت فشار قرار دهید، روند انجام کار را مدیریت کنید.

بهتر است برای پیگیری و بررسی روند انجام کار، با فریلنسر به توافق برسید و به وی بگویید چه موقع در دسترس هستید تا به سوالات وی پاسخ دهید.

همیشه و تحت هر شرایطی به یکدیگر احترام بگذارید و زود عصبانی نشوید. هدف، انجام کار است و یک سوء تفاهم کوچک ممکن است منجر شود تا شما به هدفتان نرسید.

در موقع عصبانیت و نارضایتی بلافاصله تصمیم نگیرید (همه ما این کار را انجام می‌دهیم). چیزی نگویید که ۵ دقیقه بعد از حرف خود پشیمان شوید. پیام‌های ارسال شده شما، برای همیشه در قسمت پیام‌ها باقی می ماند. تمامی موارد را بررسی کنید، یک قهوه بنوشید و بعد تصمیم بگیرید.

پرداخت امن

حتما از سیستم پرداخت امن استفاده کنید. راهنمای پرداخت امن را مطالعه کنید و قبل از تحویل نهایی پروژه، کل مبلغ پروژه را برای فریلنسر پرداخت امن ایجاد کنید.

زمانی که پروژه را تحویل گرفتید، اگر مشکلی بود با فریلنسر مطرح کنید و از وی بخواهید نواقص را تصحیح کند. اگر مشکلی بود قبل از اینکه تصمیم به ایجاد اختلاف بگیرید سعی کنید مشکل را حل کنید. بسیاری از مشکلات به راحتی و با یک گفتگوی ساده حل می‌شوند. اگر بعد از ایجاد اختلاف مشکل حل شود، دیگر قادر به تغییر وضعیت پروژه به انجام شد نخواهید بود.

بعد از اینکه پرداخت های امن آزاد شده، مساوی مبلغ پروژه باشد می توانید اعلام کنید که پروژه انجام شده است. طرف مقابل نیز می بایست انجام پروژه را تائید کند.

بعد از اینکه پروژه به انجام شد تغییر کرد برای فریلنسر رتبه و نظر خود را ثبت کنید. بعضی کارفرمایان کم لطفی میکنند و رتبه نمی دهند. فریلنسرها به نظر و رتبه شما نیاز دارند.

روراست باشید، نظر و رتبه شما به کارفرمایان بعدی در انتخاب این فریلنسر کمک می کند. نظر خود را درباره فریلنسر بصورت خلاصه توضیح دهید و به ویژگی های خوب فریلنسر اشاره کنید.

لطفا توجه کنید بعد از ثبت رتبه امکان ویرایش وجود ندارد.

آیا این مطلب مفید بوده است؟