1. خانه
  2. راهنما
  3. عمومی
  4. گفتگو آنلاین (چت) در پونیشا چطور کار می کند؟

گفتگو آنلاین (چت) در پونیشا چطور کار می کند؟

همه پیام ها در پونیشا بین کارفرما و فریلنسر می باشد. شما امکان ارسال پیام به فریلنسرها را ندارید مگر اینکه آنها روی پروژه شما پیشنهاد ارسال کرده باشند. همچنین پس از ارسال پیام توسط کارفرما، گفتگو برای آنها طرف مقابل نیز فعال می شود و می توانند به شما پاسخ دهند.

برای جلوگیری از مشکلات آتی و در صورت استفاده از سیستم حل اختلاف، گفتگوهای پروژه می بایست از طریق سیستم گفتگوی آنلاین پونیشا صورت گیرد. در غیر اینصورت پونیشا هیچگونه مسئولیتی در قبال پروژه و پرداخت های امن قبول نخواهد کرد.

بعد از بسته شدن زمان انتخاب فریلنسر، گفتگو با فریلنسرهایی که انتخاب نشده اند بسته می شود. اما همه پیام های قبلی در بخش پیام های من قابل دسترس می باشد.

امکان گفتگو تا 30 روز پس از زمانی که وضعیت میز کار به انجام شد تغییر کند برای شما و فریلنسر فعال خواهد بود و پس از آن بسته می شود. در صورت ایجاد اختلاف، امکان گفتگو پس از حل مشکل بسته خواهد شد.

در منوی کناری شما فقط به کاربرانی دسترسی دارید که امکان گفتگو با آنها برای شما وجود دارد. اما در صفحه پیام های من همه پیام های قبلی شما در دسترس می باشد و میتوانید در صورت نیاز به آنها رجوع کنید.

گفتگوی آنلاین

آیا این مطلب مفید بوده است؟