skip to Main Content
ایجاد پروژه های واقعی

ایجاد پروژه های واقعی

بیش از یک ماه از شروع کار پونیشا می گذرد و ما در حال آزمون و خطا هستیم. با مشاهده استقبال کاربران، پشتیبانی ما برای ادامه و بهبود این پروژه قطعی است.

بخش پشتیبانی سایت در حال تکمیل است و بزودی راه اندازی می شود.

 

کمیت پروژه ها برای ما مهم است ولی نه به اندازه کیفیت آن. در ابتدا، ایجاد پروژه در پونیشا نیاز به تائید مدیریت نداشت و متوجه شدیم که بعضی کاربران تبلیغات را با پروژه اشتباه می گیرند. پس مجبور شدیم قبل از انتشار، پروژه ها را بررسی و تائید کنیم.

 

مشکل دیگری که در اینجا به آن اشاره می کنم در ارتباط با واقعی بودن پروژه هایی است که در پونیشا ثبت می شود. برای اینکه بتوانیم تا حدودی واقعی بودن پروژه ها را کنترل کنیم، از این به بعد فقط اعضای ویژه امکان ثبت پروژه جدید را خواهند داشت.

 

به همین منظور عضویت ویژه را از ۱۵۰۰۰ تومان در ماه به ۲۰۰۰ تومان در ماه تغییر دادیم. مشاهده امکانات اعضای ویژه

 

– بدین ترتیب کارفرما بعد از ایجاد پروژه و انتخاب پیمانکار هزینه کمیسیون و هیچ هزینه دیگری پرداخت نمی کند.

 

– پیمانکاران مطمئن می شوند پروژه ای که در پونیشا ثبت شده تا حدود زیادی واقعی است، چرا که کارفرما برای ایجاد پروژه قبلا عضویت خود را ارتقاء داده است.

 

– کارفرما بعد از ایجاد پروژه، پروژه خود را پیگیری خواهد کرد.

 

همانطور که گفتم هدف ما جذب پروژه های واقعیست تا کارفرمایانی که واقعا دنبال انجام پروژه های خود هستند بتوانند از این سرویس استفاده کنند و پیمانکاران این اطمینان را پیدا کنند که ایمیل های پروژه های جدیدی که دریافت می کنند سر کاری نیست.

 

نظرات و پیشنهادات خود را اعلام کنید تا پونیشا را برای استفاده شما بهبود بخشیم!

 

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top