0%

نیروی کار دورکاری
تصور کنید اگر می توانستید به راحتی نیروی کار را پیدا میکردید و کارهای خود را به آنها میسپردید! زمان شما ارزشمند است کارهای غیر ضروری خود را به دیگران بسپارید و بهره وری خود را بالا ببرید.

100هزار فریلنسر

نویسنده

تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.

 • حسن مهرورز
  آبان ۲۲, ۱۳۹۵

  باسلام و احترام
  من حدود ۱۳ سال است که در شرکتهای مختلف کار تحلیل سیستم های اطلاعاتی را انجام می دهم . جدیداً به ایده ای دست پیدا کردم که بوسیله آن می توان سیستم های اطلاعاتی را با رویکرد ERP طراحی کرد . در حال حاضر دنبال کسی هستم که بتواند به عنوان نمونه یک سیستم اطلاعاتی مثلاً نگهداری و تعمیرات را با این رویکرد طراحی کند به گونه ایکه راه و روش ایده و تحلیل ها و مستندات لازم را من در اختیارش بگذارم و ایشان فقط برنامه نویسی کند و در پایان بتوانیم دو نفری از مزایا و سود آن بهره مند شویم . اگر می توانید به من کمک کنید ممنون میشم . منتظر پاسخ شما می مانم .

  • تیم مدیریت پونیشا
   آبان ۲۳, ۱۳۹۵

   سلام حسن جان بله ممکن است بتوانیم کمک کنیم ولی شما باید پروژه خود را در سایت ثبت کنید. لطفا راهنمای پونیشا را مطالعه کنید. متشکرم