skip to Main Content
رویداد نگرش ناب

رویداد نگرش ناب

نگرش ناب
بارها و بارها در رویداد های مختلف کسب و کار نوپا شرکت کرده اید.و با روند برگزاری و اهداف این رویداد ها آشنا هستید.
اما این بار مجموعه نگرش ناب با بررسی های کارشناسانه و شناسایی مشکلات و چالش های اینگونه رویداد ها اقدام به طراحی و برگزاری رویدادی با نام نگرش ناب نموده است.

 

با نگرش ناب آشنا شوید

مجموعه نگرش ناب توسط علی صدرالدینی بنیان گذاشته شده است و هم اکنون با همراهی یک تیم پرتجربه و توانمند هدایت می شود تیمی که اعضای آن هرکدام صاحب یک برند درفضای وب داخلی است.

 

اولین رویداد نگرش ناب در شهر تاکستان

نگرش ناب طی هماهنگی های به عمل آمده با کارآفرین برتر کشور ” سید محمد موسوی” مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز و رییس هیئت مدیره کانون معلولان توانا اقدام به برگزاری رویداد خلق کسب و کارهای نوپا در این شهر نموده است.
ویژگی ها:
این برنامه یک رویداد منحصر به فرد با ویژگی های خاص خود است .
تمامی فعالیت های تیم اجرایی ، تیم مربی گری و داوری مبتنی بر اپلیکیشن هایی است که ویژه این رویداد طراحی شده است.
در این رویداد هرگز داوران امکان سلیقه ای عمل کردن را ندارند و با اپلیکیشن های طراحی شده ویژه داوری، رای خودرا مبتنی بر اصول اساسی داوری اعلام خواهند کرد.
همچنین رای گیری و انتخاب ایده ها از طریق سامانه مکانیزه انتخابات انجام خواهد گرفت و شرکت کنندگان از طریق نرم افزار مبتنی بر نت ایده های برتر را انتخاب خواهند کرد.
برای طراحی مدل کسب و کار و پیاده سازی مدل درآمدزایی نیز از پیشرفته ترین بوم کسب و کار حال حاضر یعنی lean boomاستفاده می شود.
ضمن اینکه مربیان در این رویداد کاملا ً اختصاصی بوده و هر مربی با توجه به تجربه مدل کسب و کاری بیزینس خود اقدام به انتخاب تیم خود خواهد نمود.
برای مربیان در این رویداد جزوه آموزشی و ۲ نشست تخصصی تدارک دیده شده است و مربیان نیز گواهینامه شرکت در این کارگاه را خواهند داشت.
ضمناً ۳ مربی چرخشی در زمینه گرافیک ، ارایه و توسعه دهنده وب مرتباً از تیم ها بازدید به عمل آورده و نیازهای اولیه آنها را برطرف می سازند.
این برنامه ریزی در رویداد نگرش ناب ضمن حفظ رفاقت و رقابت در بین تیم ها سطح عملکرد مربیان و تیم هارا افزایش چشمگیری خواهد داد.
شما بایک رویداد ویژه کسب و کارهای نوپا روبرو هستید. فرصتی مناسب برای لمس یک تجربه بینظیر و خاصضمناً این رویداد برای کارگاه ها و حضور در دوره گواهینامه های آموزشی و حضور به شرکت کنندگان خود می دهد.
رویداد نگرش ناب برای تیم های اول تا سوم جایزه نقدی در نظر گرفته است و امکان اسکان برای شرکت کنندگان خارج از استان و شهر تاکستان نیز فراهم شده است.

 

این تجربه لذتبخش را از دست ندهید.

takestan.negareshnab.com

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top