0%

سلام دوستان، کارفرمایان و فریلنسرهای عزیز

 

توسعه نرم افزار خیلی آهسته و پیوسته در حال انجام است.

در سیستم جدید، کارفرما می تواند برای پروژه خود بیشتر از یک فریلنسر انتخاب کند. از این به بعد همه پروژه ها از زمان ثبت، به مدت ۱۵ روز باز خواهند بود تا فریلنسرها پیشنهادهای خود را ارسال کنند. اخیرا امکان بسته شدن پروژه قبل از ۱۵ روز برای کارفرما ایجاد شده است تا کارفرما بتواند در هر زمان که لازم بود پروژه خود را ببندد تا دیگر پیشنهاد جدیدی دریافت نکند.

بستن پروژه

یک از امکاناتی که اخیرا اضافه شد، مشاهده preview برای فایل های تصویری که در صفحه پروژه، میزکار و گفتگو می باشد. با این امکان حتما لازم نیست اول فایل را دانلود بعد مشاهده کنید. به زودی برای فایل های صوتی و تصویری نیز این امکان اضافه می شود.

پیش نمایش فایل تصویری

از دیگر امکانات، امکان مشاهده زمان باقی مانده برای انجام پروژه است. کارفرما و فریلنسر با توافق هم میتوانند زمان پروژه را ویرایش کنند! این یک امکان ساده است که هر دو طرف بتوانند زمان گذشته و زمان باقی مانده را در میزکار خود مشاهده کنند.

امکانات جدید در میزکار

یکی دیگر از امکانات، مشاهد گزارش پرداخت امن است که کمک می کند شما به راحتی مجموع مبلغ ایجاد شده و آزاد شده را مشاهده کنید.

امکانات جدید در میزکار

همینطور برای پروژه هایی که تعداد زیادی فایل در آنها آپلود شده امکان جستجوی فایل قرار داده شده است تا کاربران راحت تر از قبل فایل مورد نظر خود را پیدا خواهند کرد.

خبر خوب اینکه اپلیکیشن پیام رسان پونیشا آماده شده و در حال تست می باشد و به زودی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. به زودی اطلاعات بیشتر در اختیارتان قرار خواهیم داد.

اپلیکیشن پیام رسان پونیشا

و اخیرا نیز دو نیروی پشتیبانی به پونیشا اضافه شده است تا بتوانیم سریع تر به سوالات شما پاسخ دهیم.

 

با ما همراه باشید و پونیشا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 

نویسنده

تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.