0%

۸ سال پیش پونیشا در چنین شبی فعالیت خود را شروع کرد و حالا ما بعد از گذشت این سال‌ها با همراهی کاربران و مخاطبان توانستیم امسال جشن تولد ۸ سالگی خود را جشن بگیریم.

تلاش ما در این مدت ارائه‌ی بهتر خدمات به کاربران و همچنین برگزاری رویدادهای آموزشی برای همه‌ی افراد جامعه بود و در همین راستا ما توانستیم فریلند امسال را مفصل‌تر از سال پیش در منطقه آزاد انزلی برگزار کنیم و میزبان بیشتر از ۱۵۰۰ نفر از سراسر ایران باشیم. ویدیوی تمام سخنرانی و کارگاه‌های فریلند امسال رو می‌توانید از کانال یوتیوب پونیشا تماشا کنید.

همچنین ما در راستای مسئولیت اجتماعی خود و کمک به حفظ منابع طبیعی و احیای جنگل‌ها کمپین سبز پونیشا رو شروع کردیم. در این کمپین در تلاشیم تعداد زیادی درخت بکاریم تا دنیای سبزتری داشته باشیم. برای همراهی و حمایت از این کمپین می‌توانید هشتگ #سبزپونیشا را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

علاوه بر این امسال روی پروژه کاربردپذیری و رابط کاربری پونیشا تمرکز کردیم، ۷ ماه از شروع این پروژه می گذرد و امیدواریم به زودی بتوانیم آن را در اختیار شما قرار دهیم تا شما بتوانید تجربه بهتری از کار با فریلنسرها پیدا کنید. در همین راستا و در اولین قدم لوگو و رنگ سازمانی پونیشا تغییر کرد.

امسال غیر از فریلند که گذشت یک رویداد دیگر هم پیش رو داریم البته با کمی تغییر نسبت به رویداد سال پیش که قرار است در ۱۴ دسته بندی بهترین فریلنسرهای ایران را معرفی کنیم. اگر فریلنسر هستید منتظر خبرهای تکمیلی این رویداد باشید 🙂

نویسنده

تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.