skip to Main Content
امسال فریلند نداریم!

امسال فریلند نداریم!

از همان تابستان دو سال پیش که تصمیم گرفتیم رویداد بزرگی برگزار کنیم، دوست داشتیم این رویداد برای همه و سالانه باشد. نامش را هم گذاشتیم فریلند، تا یادمان باشد در کنار کار و یاد گرفتن مهارت‌های جدید همیشه باید حواسمان به خوش گذشتن و لذت بردن از زندگی هم باشد. اولین فریلند را در ۲۲ شهریور ۹۷ برگزار کردیم. بیشتر از ۷۰۰ شرکت‌کننده از شهرهای مختلف ایران مهمان ما در انزلی بودند. همه‌ی ما در انتهای آن روز با اینکه خسته بودیم، به فریلند سال بعد فکر می‌کردیم؛ که بزرگ‌تر باشد، پذیرای مهمان‌های بیشتری باشیم، تنوع کارگاه‌ها، سخنرانی‌ها و پنل‌های گفتگو بیشتر شود و نمایشگاه فریلند را هم بزرگ‌تر کنیم. در چند ماه بعدی نیز برای فریلند ۹۸ فکرهای بزرگی داشتیم. دوباره تابستان رسید و ما برای یک رویداد دو روزه در سه سالن که سخنرانی‌ها، کارگاه‌ها و نمایشگاه را خود جای می‌داد حاضر می‌شدیم. ما در دومین فریلند که ۲۸ و ۲۹ شهریور ۹۸ در منطقه آزاد انزلی برگزار شد، میزبان بیش از ۲ هزار نفر از سراسر ایران بودیم. از اینکه توانسته بودیم در جایی جز تهران میزبان این تعداد از فعالان و علاقمندان حوزه‌ی استارتاپی و آی‌تی ایران باشیم خوشحال بودیم و از همان موقع به فکر فریلند بعدی بودیم. اما نمی‌دانستیم کمتر از ۶ ماه بعد، همه گیری ویروس کوید۱۹ نه تنها باعث کنسل شدن تمام رویدادهای حضوری بلکه باعث تغییر سبک زندگی روزمره‌ی همه‌ی ما در سراسر دنیا خواهد شد.

با شیوع کرونا در اسفند ۹۸ ما اختتامیه دومین دوره جشنواره فریلنسرهای ایران را هم به صورت مجازی برگزار کردیم و تمام کارمندان پونیشا را ملزم به دورکاری کردیم. حالا در شهریور ۹۹ می‌خواهیم به یاد دو دوره فریلند گذشته با اشتراک‌گذاری عکس و ویدیوهای این رویداد به خاطرات گذشته فکر کنیم و به امید اینکه خیلی زود با سلامتی در کنار هم دوباره جمع شویم این روزها را سر کنیم.

اگر شما هم کارت شرکت در فریلند خود را هنوز دارید می‌توانید عکسی از این کارت در شبکه‌های اجتماعی با هشتگ #فریلند به اشتراک بگذارید، پونیشا را تگ کنید و این پست را به دایرکت پونیشا ارسال کنید. به پنجاه نفر اول یک کد تخفیف ۵۰ هزار تومانی برای ایجاد پروژه یا ارتقا حساب کاربری هدیه خواهد شد.

پونیشا در توییتر

پونیشا در اینستاگرام

منتظر عکس‌های شما هستیم. 🙂

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top