0%

رویداد ایران موبایل سامیت برای اولین بار به منظور تمرکز بر محتوا، مسائل و مشکلات حوزه موبایل طراحی و برنامه‎ریزی شده است. این رویداد در تاریخ ۳۰ و ۳۱ خرداد ۹۸ و با ظرفیت ۸۰۰ نفر در هر روز، در سالن کتابخانه ملی برگزار می‌شود.

در دور اول رویداد موضوعات و محورهای زیر به عنوان محور اصلی مورد توجه قرار گرفته‌اند:

  • Innovation and Growth
  • Mobile Advertising
  • Monetization & Games 
  • User Acquisition & Traffic
  • Mobile Payment
  • App Store

در قالب این موضوعات اصلی پنل‎ها و سخنرانی‎های مختلف شکل گرفته‎اند.

برنامه رویداد در تاریخ ۳۰ خرداد با افتتاحیه از ۹:۳۰ آغاز می‌شود. سخنرانی‎ها و پنل های روز اول رویداد با موضوعات نقش و اهمیت طراحی صحیح و سیستماتیک اپلیکیشن‎های موبایل، حوزه پرداخت و اپلیکیشن‌های آن و  همچنین در خصوص نحوه طراحی، امنیت و دستاوردهای حوزه موبایل ارائه خواهد شد. همچنین در خصوص سرمایه‎گذاری در حوزه موبایل و نقش آن در توسعه اقتصادی، پلتفرم‎های ویدیویی بر بستر موبایل، بررسی سوپر اپ‎ها، پنل با موضوع پیام‎رسان‎های داخلی با حضور توسعه‌دهندگان و سخنرانی در خصوص اپلیکیشن‌های توانیابی از دیگر برنامه های روز اول هستند.  

روز دوم با تمرکز برند سازی صحیح و نقش و حساسیت آن، تبلیغات و جذب کاربر و روش‎های موثر در این حوزه و همچنین حوزه امنیت موبایل برگزار می‎شود. بررسی مشکل اپلیکیشن‎های ایرانی در سیستم عامل IOS و راهکارهای آن، پرداخت خرد و اپلیکیشن‎های پرداخت از موضوعات مورد بررسی در روز دوم هستند.

در کنار این محتوا در سالن‎های جنبی محتوای بازی‎های موبایلی، انتشار بازی‎های موبایلی ایرانی در داخل و خارج از کشور، نقش و توسعه رسانه‎ها در انتشار و معرفی بازی‌ها و توسعه صنعت بازی‌سازی، طراحی بازی‌های برتر و هک رشد در حوزه بازی‌ها بررسی می‌شود.

کارگاه‎های مختلفی نیز با موضوعات هک رشد اپلیکیشن‎ها، گیمیفیکیشن، اتریبیوشن موبایل، اینستاگرام مارکتینگ و تبلیغات نیتیو در سالن‎های جنبی برگزار خواهند شد. این رویداد دو روزه در ساعت ۱۸ روز ۳۱ خرداد به کار خود پایان می‎دهد.

حضور شرکت های برتر این حوزه از جمله تپسل، مدیا اد، آوا گیمز، کافه بازار، دیجی کالا، اسنپ و … از دیگر نکات مورد توجه در خصوص این رویداد است.

لینک ثبت‌نام:
https://bit.ly/2YUdYX1

با استفاده از کد ponisha235 می‌توانید از تخفیف ۳۰ درصدی هنگام ثبت نام برخوردار شوید.

نویسنده

تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.

برچسب ها